MENÜ

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş şampiyonluk potasına girdi

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Ankaragücü-Beşiktaş mücadelesini değerlendirdi. İki takımın da çok iyi oynadığını ama 90 dakikanın en iyisini hakem Halis Özkahya olduğunu belirten Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın şampiyonluk potasına girdiğini belirterek şu ifadeleri kullandı: İki takım da maçı kazanabilirdi. Ama bence maçın en iyisi Halis Özkahya'ydı. Gerçekten çok beğendim. Kendisini tebrik ediyorum. Ben iptal kararını da doğru buluyorum. Zaten çok yanlış bir durum olsaydı VAR devreye girerdi. Beşiktaş şampiyonluk potasına girdi. Galatasaray ve Fenerbahçe gibi rakiplerin yanına çok fazla problemleri olmasına rağmen gelmeyi başardılar.

24 Aralık 2020, Perşembe 21:12 Son Güncelleme:
- A +
Rıdvan Dilmen: Beşiktaş şampiyonluk potasına girdi

Rıdvan Dilmen'in NTV'deki "Yüzde 100 Futbol" programındaki değerlendirmeleri şu şekilde:

Beşiktaş için doludizgin tabirini kullanabiliriz. Belki bugün 'aman aman' oynamadı, belki Erzurum maçının ilk yarısında da çok iyi oynamadılar. Hatta Ankaragücü'nün de son dönemdeki çıkışının boş olmadığını gördük. İki takım da maçı kazanabilirdi. Ama bence maçın en iyisi Halis Özkahya'ydı. Gerçekten çok beğendim. Kendisini tebrik ediyorum. Ben golün iptal kararını da doğru buluyorum. Zaten çok yanlış bir durum olsaydı VAR devreye girerdi. Beşiktaş şampiyonluk potasına girdi. Galatasaray ve Fenerbahçe gibi rakiplerin yanına çok fazla problemleri olmasına rağmen gelmeyi başardılar.

Aslında Sergen Yalçın'ın kafasındaki stoperler bunlar. Hocanın belli bir şablonu var. Rotasyonu çok iyi yapıyor. Mesela ben Fenerbahçe'nin kadrosunu pek iyi kullanabildiğini düşünmüyorum. Sergen hoca haksızlık yapmıyor. Nsakala sakatlanmasaydı da Rıdvan zaten bir sonraki maçta oynardı. Montero da kadroda ama oynatmıyor. Bugün Ankaragücü'nün 1-0 ya da 2-1'lik galibiyetini de konuşabilirdik Beşiktaş'ın şampiyonluğu için bu oyun yeter mi? yetmez. hocanın bu maçı defalarca izlemesi lazım. Savunmanın bu çizgi halinin değişmesi lazım.YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...