RESMİ| Milli kaleci imzaladı

Transfer çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren Osmanlıspor 3 farklı mevkiye 3 yeni transfer yaptı.

12 Ocak 2016, Salı 14:51 Son Güncelleme:
- A +
RESMİ| Milli kaleci imzaladı
Osmanlıspor, transfere hızlı başladı. Transfer çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren Osmanlıspor kaleci Hakan Arıkan, defans oyuncusu Vaclav Prochazka ve orta sahaya Raheem Lawal’ı alarak bu oyunculara 2,5 yıllık imza attırdı.

Transfer çalışmalarıyla ilgili olarak kulübün genel menajeri R.Ender Yurtgüven şunları söyledi: “Osmanlıspor olarak teknik heyetimizin raporu doğrultusunda, transfer komitemiz çalışmalarını sürdürüyor. Güzel bir ekip çalışması yapıyoruz ve bu ekip çalışmasının neticesinde de üç tane değerli oyuncuyu kadromuza kattık. Çek Milli Takımı stoperi Vaclav Prochazka’yı Viktoria Plzen takımından transfer ettik! Bir diğer transferimiz Hakan Arıkan oldu. Hakan, Osmanlıspor’un evladı gibidir. Bizler de, o da buraya transfer olmasından oldukça mutluyuz. Bir diğer transferimiz ise Raheem Lawal oldu. 3 transferimizle de 2,5 yıllık sözleşme imzaladık. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun Allah yüzümüzü utandırmasın diyorum. Bu transferlerimizin haricinde çok büyük bir aksilik olmadığı sürece 1 oyuncu daha alıp transfer çalışmalarını sonuçlandırmayı düşünüyoruz.”

Gençlerbirliği ile her konuda anlaşmaya varan ve sözleşme imzalaması beklenen Hakan Arıkan'ın Osmanlıspor ile anlaşması şaşkınlık yarattı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...