MENÜ

Red Bull, Türkiye’nin en yetenekli yeni yayıncısının hayallerini gerçekleştiriyor

Oyun denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Red Bull bu kez de Türkiye’nin en yetenekli yeni yayıncısını arıyor. Wing My Room projesinde seçilen yeni yayıncının hayalleri gerçekleşecek ve yayın odası baştan aşağı son teknoloji ekipmanlarla yenilenecek. Projede finale kalan 3 isim, ünlü yayıncı Pelin ‘Pqueen’ Baynazoğlu’nun yayınına konuk olacak, kendini gösterme ve Pqueen’in yayıncılık tecrübelerinden faydalanma fırsatı yakalayacak. Türkiye’nin yeni yayıncısının odasının değişim süreci ise Red Bull’un oyun dünyasına özel YouTube kanalı Red Bull GamerSZon’da yayınlanacak. Başvuruları 15 Kasım’a kadar sürecek projenin katılım bilgisi ve detaylar RedBull.com/wingmyroom adresinde.

29 Ekim 2021, Cuma 13:52 Son Güncelleme:
- A +
Red Bull, Türkiye’nin en yetenekli yeni yayıncısının hayallerini gerçekleştiriyor

Türkiye’de oyun denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Red Bull, Pqueen ile birlikte Türkiye’nin yeni yayıncısını arıyor. Red Bull, kanalını büyütmek isteyen yetenekli yayıncılara eşsiz bir fırsat sunuyor. Wing My Room projesi ile yeni yayıncılar, kendilerini geliştirmek ve yepyeni bir yayıncı odasına sahip olma şansını yakalayacak. Gelen başvurular üzerinden gerçekleştirilecek elemeler sonunda finale kalan üç isim, ünlü yayıncı Pelin ‘Pqueen’ Baynazoğlu’nun yayınına konuk olup kendini gösterme fırsatını bulacak. Finalin ardından birinci gelen yayıncının odası ve ekipmanı Monster Notebook partnerliğinde baştan aşağıya yenilenecek. Tamamı oyunla ilgili eşsiz içeriklere sahip YouTube kanalı Red Bull GamerSZon ise bu değişim sürecini tüm detaylarıyla yayınlayacak. 

Monster Notebook partnerliğinde gerçekleştirilen Wing My Room, kendine ve yaptığı yayınlara güvenen, oyun dünyasının en yeni yeteneklerini 15 Kasım’a kadar bu eşsiz projenin parçası olmaya davet ediyor. Projeye katılmak isteyen yayıncılar, başında kendilerini tanıttıkları 1 saatlik bir yayınlarının linkiyle RedBull.com/wingmyroom üzerinden Wing My Room’a başvurabilirler. Uzman jüri tarafından başvurular arasından seçilecek olan katılımcılardan 3 tanesi, Türkiye’nin yeni yayıncısı olmak için finale kalacak. 

Finale kalmayı başaran 3 katılımcı, en iyi olmak için Twitch’te Pelin ‘Pqueen’ Baynazoğlu ile canlı yayına çıkıp, birinci olmaya çalışacak. Odası yenilenecek yayıncı ise 25 Kasım’da belli olacak. Wing My Room kazananının odasının yenilenme süreci GamerSZon YouTube kanalında yayınlanacak. Wing My Room le ilgili katılım bilgisi ve detaylar RedBull.com/wingmyroom adresinde.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...