MENÜ

Red Bull sporcularından evde antrenman önerileri

Red Bull sporcuları Ayhancan Güven, Ayşe Begüm Onbaşı, Hazal Nehir, Kübra Dağlı ve Toprak Razgatlıoğlu; Red Bull Project: Pro kapsamında hazırladıkları 10’ar günlük antrenman programlarıyla evde antrenman yapanlara ilham oluyor. Beş sporcunun özel beslenme ve müzik listelerinin de yer aldığı içeriklere ve antrenman videolarına RedBull.com/ProjectPro adresinden erişilebiliyor.

07 Mayıs 2021, Cuma 11:03 Son Güncelleme:
- A +
Red Bull sporcularından evde antrenman önerileri

Red Bull sporcuları Ayhancan Güven, Ayşe Begüm Onbaşı, Hazal Nehir, Kübra Dağlı ve Toprak Razgatlıoğlu, esneklik, dayanıklılık, denge çeviklik ve kuvvette kendine meydan okumak isteyenlere, evde yapabilecekleri 10’ar günlük antrenman programlarıyla ilham oluyor. Red Bull Project: Pro isimli video serilerinde Ayhancan Güven dayanıklılık, Ayşe Begüm Onbaşı esneklik, Hazal Nehir denge, Kübra Dağlı çeviklik, Toprak Razgatlıoğlu da kuvvet konusunda antrenman programlarını uyguluyor.

Dileyen herkesin evde uygulayabileceği Red Bull sporcularının antrenman programları RedBull.com/ProjectPro adresinden takip edilebiliyor. İçerikler arasında aynı zamanda Red Bull sporcularının idmanları esnasında dinledikleri müzik listeleri ile özel beslenme ve dinlenme önerileri de yer alıyor.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...