Carlo Ancelotti'den takıma ve taraftarlara Arda Güler mesajı: Gözyaşlarına boğuldu

La Liga'nın ardından Şampiyonlar Ligi'ni de kazanan Real Madrid, kupa sevincini Madrid şehrinde binlerce taraftarıyla kutladı. Kutlamalar sonrasında milli yıldız Arda Güler'in gözyaşlarını tutamadığı öğrenilirken, Teknik Direktör Carlo Ancelotti'nin takıma genç oyuncu üzerinden bir mesaj verdiği ortaya çıktı. İşte detaylar...

İspanya La Liga'da şampiyonluğa ulaşan Real Madrid, ardından Şampiyonlar Ligi finalinde de Borussia Dortmund'u 2-0 ile geçerek kupaya uzandı. İspanyol devi Avrupa'nın kulüpler bazındaki en büyük kupasını kazanmanın sevincini Madrid'de taraftarlarıyla doyasıya yaşadı.

Haberin Devamı

ANCELOTTI'DEN ARDA'YA BÜYÜK JEST!

Kutlamalarda Real Madrid taraftarlarına hitap eden Teknik Direktör Carlo Ancelotti, "Sizi çok özel bir çocukla tanıştıracağım" diyerek mikrofonu Arda Güler'e vermişti.

Heyecanı gözlerinden okunan genç yıldız, Real Madrid taraftarlarına İspanyolca, "Biz bir aileyiz. Her şey için teşekkürler" dedi.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Arda Güler'in bu anlardan sonra mutluluktan gözyaşlarını tutamadığı öğrenildi. İspanyol basını genç yıldızın, "Bu asla unutamayacağım bir jestti" diyerek gözyaşlarına boğulduğunu açıkladı.

Carlo Ancelottiden takıma ve taraftarlara Arda Güler mesajı: Gözyaşlarına boğuldu

ANCELOTTI TAKIMA VE TARAFTARLARA ARDA MESAJI

İspanyol basını Teknik Direktör Carlo Ancelotti'nin mikrofonu Arda Güler'e vermesinin altında başka bir neden yattığını açıkladı. Yayınlanan haberde şu ifadeler kullanıldı; "Ancelotti'nin bu jesti sadece Güler'in çalışmalarının takdir edilmesi değil, aynı zamanda takımın geri kalanına ve taraftarlara da açık bir mesajdı: Real Madrid'in geleceği emin ellerde.

Haberin Devamı

"Arda Güler, yeteneğiyle Santiago Bernabeu'da başarılı olmak için gereken tüm niteliklere sahip.

"Real Madrid taraftarları, Ancelotti'nin rehberliğinde takımın büyümeye ve gelecek vaat eden genç oyuncularını geliştirmeye devam edeceğinden emin olabilirler.

"Arda Güler'in Cibeles'teki duygusal sunumu, kulüpte parlak bir kariyerin sadece başlangıcı olabilir. Antrenörünün ve taraftarların desteğiyle Güler'in ve Real Madrid'in geleceği her zamankinden daha parlak görünüyor.

Carlo Ancelottiden takıma ve taraftarlara Arda Güler mesajı: Gözyaşlarına boğuldu

YORUM YAZ