MENÜ

Razvan Lucescu konuştu: Galatasaray!

Yeni dönemde Galatasaray teknik heyetine getirileceklerinden bahsedilen Lucescu ailesi adına, Razvan Lucescu önemli açıklamalar yaptı.

05 Mayıs 2017, Cuma 13:54 Son Güncelleme:
- A +
Razvan Lucescu konuştu: Galatasaray!
Razvan Lucescu, "Bu konuda konuşmak gerçekten çok zor. Ben kendi adıma şunu söyleyebilirim: Şu anda hiçbir şey net değil. 10 gün içerisinde ne yapacağıma karar vereceğim. Şu anda Santi kulübünü çalıştırıyorum. Bu süre içerisinde yapmam gerekenlere konsantre oldum" dedi.

Babası Mircea Lucescu'yla Galatasaray konusunda konuşmadıklarını ifade eden Razvan, "Babamın Zenit.St. Petersburg'la gelecek sene adına bir sene opsiyonu var. Bunu nasıl değerlendireceğini bilmiyorum. Kendisi kararını verecek. Şu anda kadar babamla diğer seçenekler üzerine konuşmadık. 10 gün sonra ben ne yapacağıma karar vereceğim. Opsiyonlarımız konusunda 10 gün sonra daha net konuşabiliriz" dedi.

Galatasaray'da transfere dev kaynak! 200 milyon lira...

Razvan Lucescu Galatasaray'dan teklif alıp almadığını sorusunu yanıtlayamayacağını söyledi. Mircea Lucescu'nun oğlu Razvan'la birlikte Galatasaray'da futbolun başına geleceği; 2 sezon sonra Lucescu'nun teknik direktörlüğü oğlu Razvan'a devredip, sportif direktör olacağından bahsedilmişti.

Kaynak: Ajansspor

Galatasaray'a geri dönüyor!

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...