PUBG’den hayranlarına Joker ve Harley Quinn sürprizi!

PUBG hayranlarına müjdeli bir haberimiz var. Geçtiğimiz saatlerde oyunun yapımcısı tarafından yapılan açıklama ile birlikte, Suicide Squad‘ın sevilen karakterleri olan Joker ve Harley Quinn‘in oyuna ekleneceği müjdelendi.

07 Kasım 2018, Çarşamba 08:56
- A +
PUBG’den hayranlarına Joker ve Harley Quinn sürprizi!

Fortnite‘ın Thanos karakterini oyuna dahil etmesinden sonra, ezeli rakibi PUBG‘den de benzer bir hamle geldi. Oyunun yapımcısı tarafından yapılan açıklamaya göre, popüler Battle Royale oyununa Joker ve Harley Quinn skinlerinin ekleneceğini duyuruldu. Yayınlanan fragmanda Suicide Squad’da yer alan bir sahneyi canlandıran yapımcılar, ayrıca oyuna eklenecek olan bir modunda önceden müjdesini vermiş olabileceği düşünülüyor.

Söz konusu bu konu hakkında ortaya atılan iddialara göre, oyuna ekleneceği müjdelenen Joker ve Harley Quinn karakterlerine verilecek olan özel güçler ve silahlar ile birlikte, oyundaki oyuncularla mücadele edeceği özel bir modun ilerleyen zaman içerisinde oyuna ekleneceği düşünülüyor.


Henüz Suicide Squad’ın sevilen karakterlerinin oyuna ne zaman ekleneceği hakkında resmi bir açıklama yapılmadığını da belirtmekte yarar var. Fakat, şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre, söz konusu skinlerin en kısa sürede oyuna ekleneceği belirtiliyor. (Shiftdelete)

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...