PUBG Mobile PC’den oynanabiliyor mu?

Oyunun mobil platform geliştiricisi Tencet Gaming Buddy, mobil oyunu PC’den oynamak için resmi bir emülatör yayınlamıştı. PUBG Mobile PC'den de oynanabiliyor...

03 Ağustos 2018, Cuma 14:31
- A +
PUBG Mobile PC’den oynanabiliyor mu?

PUBG Mobile’ın geliştiricisi PC’de PUBG Mobile oynamak için resmi emülatörü yayınladı. Mobil oyuncuları kızdıracak olan bu emülatöre haberimizden ulaşabilirsiniz.

PC platformunu kasıp kavuran PUBG, daha fazla oyuncuya hitap edebilmek adına mobil platforma da gelmişti. Dokunmatik kontroller ile başarılı bir oyun deneyimi sunan PUBG Mobile, asıl kitlesi olan mobil oyuncuları kaybetmek üzere.

Evet yanlış okumadınız. Mobil oyun geliştiren Tencet, oyunu PC platformuna da taşıyor. Oyun tarihine kara leke gibi düşen bu olay, mobil oyuncular arasındaki mücadeleyi baltalayacak.

Klavye + Mouse kombini gamepad‘lerden üstün olduğu gibi dokunmatik kontrollerden de kat kat daha iyi. Şimdi telefondan PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile oynayan ile PC’den klavye + mouse ile oynayan arasında dağlar kadar fark olacak.

Şimdilik Public Beta aşamasında olan bu talihsiz emülatörü buradan indirebilirsiniz. Bakalım oyunun geliştiricisi gelecek olan tepkiler sonrasında geri adım atacak mı?


YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...