Hamit Turhan’a büyük ödül!

Tüm Spor İşletmeleri İşveren Sendikası tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen TSİİS Spor Prestij Ödülleri, görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

Hamit Turhan’a büyük ödül!

Küçükçekmece Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyonda, Türk sporuna hizmeti geçen antrenör ve yöneticilerle, sporun tabana yayılması için çaba sarf eden belediyeler, kulüpler ile basın kuruluşları ve gazeteciler ödüllendirildi.

Haberin Devamı

Törende aynı zamanda 21 Haziran Dünya Antrenörler Günü nedeniyle antrenörlükte 40 yılını dolduran isimlere onur ödülleri takdim edildi. Törende ayıca Fanatik Gazetesi yazarı Hamit Turhan da ödüle aldı. Yazarımız, ‘Amatör Sporlara Katkı Gazeteci Ödülü’ne layık görüldü. Haldun Alagaş (Karate Dünya ve Avrupa Şampiyonu), 6. kez paralimpik oyunlarında ülkemizi temsil edecek Muharrem Korhan Yamaç (Atıcılık Paralimpik Oyunları ve Dünya Şampiyonu), Serkan Yılmaz (Kickboks Dünya ve Avrupa Şampiyonu), Semih Saygıner (Bilardo Dünya ve Avrupa Şampiyonu) ve Birol Topuz (Kickboks Dünya ve Avrupa Şampiyonu) gibi isimler Sporda Üstün Başarı Ödülleri’nde layık görüldü.

YORUM YAZ