Pereira: Özür dilerim

Portekizli çalıştırıcı, "Sizi sahada yalnız bıraktığım için özür dilerim. Duygularıma hakim olamadım. Hepimiz hata yaptık. Bunun üzerine de çalışacağız" dedi.

07 Ağustos 2015, Cuma 08:50 Son Güncelleme:
- A +
Pereira: Özür dilerim
Shakhtar Donetsk karşısında alınan 3-0'lık yenilgiyle Şampiyonlar Ligi hayaline veda eden Fenerbahçe'nin Teknik Direktörü Vitor Pereira, maçtan sonra oldukça üzgündü. Basın toplantısı sonrasında kimseyle konuşmadan yürüyen Portekizli çalıştırıcı, basın mensuplarının soru isteğini kibarca reddederek "Şu anda hem üzgün hem yorgunum. Sadece şunu söyleyeceğim. Bu takım daha iyi seviyelere gelecek. Belki bugün üzgünüz ama sene sonunda çok mutlu olacağız. Şimdi dinlenmeye ihtiyacım var. Sadece 1 gün dinlenmek istiyorum. Sonrasında çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

GELİR GELMEZ İDMAN

Pereira'nın maç sonunda takımı yalnız bıraktığı için futbolculardan da özür dilediği ve "Duygularıma hakim olamadım. Sizi sahada yalnız bıraktığım için özür dilerim. Hepimiz elimizden geleni yaptık. Ama hatalar da yaptık. Ben dahil hepimiz bu hataların üzerine çalışacağız" dediği öğrenildi. Bu arada dün öğle saatlerinde İstanbul'a dönen Fenerbahçe soluğu Samandıra'da aldı ve hazırlıklarını sürdürdü.

(Sabah)

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...