Önceki Fotolar

Para hakemleri bozdu

Hakemler yüksek paralar kazanmaya başlayınca bir bölümü kafalarını sokacak bir ev almak, altlarına bir araba çekmek için bankalardan krediler çekti. Ama hata yapanlar, MHK’den dinlendirme alınca, her ay ellerine geçen para, özellikle uzun süreli ceza alanlar için ciddi anlamda azalmaya başladı. Kredileri ödemekte zorlanmaya başladılar (Şansal Büyüka ile Dobra Dobra - Milliyet)

15 Mayıs 2019, Çarşamba 09:32 Son Güncelleme:
- A +
Para hakemleri bozdu

Sosyalleşenler!

Bir de parayı görünce, en hafif ifadesi ile yazayım, “sosyalleşenler” var. Yönettiği maçta kıyamet kopmasına rağmen umursamayan, ünlü otellere moral depolamaya gidenler... Üstelik eski MHK’nin haberi var.

Bu işin düzelmesini istiyorsak, hakemlere verilen ceza sistemine yeni bir denge getirilmesi gerekiyor. Eğer bir ceza verilecekse, eğer dinleneceklerse, bunu aldıkları para darbe yemeden, başka türlü yapmak gerekiyor. Nedir o, ne olabilir diyorsanız, o da hakemleri yöneten MHK’nin işi... Sonuçta “para çıktı, mertlik bozuldu.” Gene yazıyorum ve öyle bağlıyorum... Hakemlerin paralarına dokunarak, kazandıklarını ellerinden alarak disipline etmeye çalışmayın, bu uygulama ters tepti. Hakemler kazanmaya devam etsinler ki, sahada kazanmayı hak edenin hakkını yemesinler.

Sıradaki haber yükleniyor...