Final serisi öncesi Ergin Ataman hakkında flaş sözler: 'Söylenenleri anlamıyor'

THY EuroLeague'de Panathinaikos'u şampiyonluğa taşıyan Ergin Ataman bu kez Yunanistan Ligi’nde şampiyonluk için ter dökecek. Panathinaikos ve Olympiakos arasında oynanacak final serisinin ilk maçı öncesi Olympiakos koçu Georgios Bartzokas, Ataman hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. İşte detaylar.

Final serisi öncesi Ergin Ataman hakkında flaş sözler: 'Söylenenleri anlamıyor'

Yunanistan Ligi’nde Panathinaikos ve Olympiakos arasında final serisi bu akşam başlıyor. 21.15’te oynanacak ilk karşılaşma öncesi Olympiakos’un başanatrenörü Georgios Bartzokas basın toplantısı düzenledi.

Haberin Devamı

Bu yıl Panathinaikos ile 7 maça çıktıklarını, final serisiyle birlike de 11 veya 12 kez oynamış olacaklarının altını çizen Bartzokas, milli takım süreciyle ilgili konuştu.

Milli takım takviminden çok zarar gördüklerini söyleyen Bartzokas "Antrenörlerin sesi daha güçlü olmalı, bence bu şekilde oyuncuların kariyeri kısalıyor. Dinlenmek için zamanınız olmadığında, kariyeriniz kısalır.” ifadelerini kullandı.

"SÖYLENENLERİ ANLAMIYOR"
Final serisinde salonda oluşacak gergin ortamı değerlendiren Bartzokas, Ataman hakkında da şu ifadeleri kullandı:
“Koç Ataman şanslı çünkü o Türkçe konuşuyor, Barş ve Dostluk Salonu’nda ona neler denildiğini anlamıyor. Ben şanssızım, bu yüzden sakin kalmaya çalışacağım.”

YORUM YAZ