MENÜ

Öztürk uçak kaldırıyor

Tek bir oyun bile seçimde ciddi fark yaratacağını bilen başkan adayı Adnan Öztürk'ün, Fransa'daki kongre üyeleri için İstanbul'a uçak kaldıracağı öğrenildi.

04 Mart 2010, Perşembe 04:30 Son Güncelleme:
- A +
Öztürk uçak kaldırıyor

27 Mart’taki kongre için geri sayıma geçilirken, özellikle muhalif kesimde yoğun bir hareketlilik yaşanıyor. Refik Arkan’dan sonra adaylığını resmen kamuoyuna duyuran eski yöneticilerden Adnan Öztürk, bir yandan listesini oluşturmaya çalışırken, diğer taraftan oyları etkileyecek yönde hamleler yapmaya uğraşıyor. Adnan Polat’la kıyasıya bir rekabete girmeye hazırlanan ve tek bir oyun bile fark yaratacağını bilen Öztürk’ün, bu kez gözünü Fransa’daki üyelere çevirdiği öğrenildi. Bu doğrultuda her türlü fedakârlığı göze alan Öztürk’ün, kendisini destekleyen Fransa’daki üyelerin oylarını kullanmaları için İstanbul’a özel uçak kaldıracağı belirlendi. Galatasaraylı Eski Sporcular Derneği’nin de kongrede Adnan Öztürk’e destek vereceği, gelen haberler arasında.

Ekibiyle toplantı yapacak
Liste çalışmalarında da aşama kaydettiği öğrenilen Adnan Öztürk, 20 Mart’ta Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde ekibiyle birlikte bir kez daha
kamuoyunun karşısına çıkarak hem gövde gösterisi yapacak hem de seçim vaatlerini açıklayacak.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...