Önceki Fotolar

Ozan Kabak'tan Bayern Münih itirafı

Ozan Kabak, Alman basınına bir röportaj verdi. Bayern Münih ile ilgili düşüncelerinden, takım arkadaşı Mario Gomez'in Türkçe bilgisine, Michael Reschke'nin Hannover maçı sonrası kendisine attığı mesajdan, soyadının anlamı ile ilgili Alman gazetecilerle girdiği diyaloğa kadar, bir çok önemli açıklamaya imza attı.

15 Mart 2019, Cuma 14:06 Son Güncelleme:
- A +
Ozan Kabak'tan Bayern Münih itirafı

'Böyle devam et Ozan'

"İyi işleri devam ettirmeni temenni ediyorum. İlerisi için sana en iyi dileklerimi gönderiyorum."

Ozan Kabak'tan Bayern Münih itirafı

'Bundesliga'yı tüm dünya izliyor'

Almanya liginin zorlu bir lig olduğunu bunun da kendisinin gelişimine katkı yapacağını belirten Ozan Kabak "Bundesliga tüm dünyanın izlediği bir lig. Buradaki zorluk beni daha da geliştirecek" diye konuştu. 

Ozan Kabak'tan Bayern Münih itirafı

'Bayern'de oynamayı kim istemez'

Gelecek planlarından da bahseden Ozan, öncelikle takımında başarılı olmak istediğini söyleyerek "Sonraki adımı düşünmek için henüz erken. Ancak kim Bayern'de oynamayı istemez ki. Elbette İngiltere, İspanya ve İtalya'da, Avrupa'nın başka yerlerinde de büyük kulüpler var" dedi.

Ozan Kabak'tan Bayern Münih itirafı

'Gomez'in Türkçesi, benim Almancam'dan kötü'

Bir dönem Beşiktaş'ta forma giyen takım arkadaşı Mario Gomez ve Andreas Beck'in kendisine saha dışında da çok yardımcı olduklarını dile getirdi. Gomez hakkında konuşan 18 yaşındaki Ozan "Gomez'in Türkçesi, benim Almancamdan daha kötü" ifadelerini kullandı.

Ozan Kabak'tan Bayern Münih itirafı

Almanların 'kabak' merakı

Röportajın bir bölümünde 'Gerçekten enteresan sorular soruyorsunuz' reaksiyonunu verdiği belirtilen Ozan Kabak’a Alman gazetecilerin 'Bay Kabak, gerçekten ‘kabak’ gibi mi?' diyerek kelimenin anlamını teyit etmek istedikleri, futbolcunun kabak tatlısını anlatarak "Türkiye'de böyle bir benim çok hoşuma giden tatlı var" dediği belirtildi. (Skorer)

Sıradaki haber yükleniyor...