Overwatch Contenders Ligi başlıyor

Blizzard son yaptığı bir açıklamayla profesyonel ligde oynamak isteyen amatör ve yarı amatör oyunculara yönelik Overwatch Contenders karşılaşmalarının, Pasifik ve Atlantik ayakları ile ilgili tarih ve yer bilgilerini paylaştı. Buna göre Pasifik karşılaşmaları 24-26 Mayıs’ta Şangay’da, Atlantik karşılaşmaları ise 1 Mayıs- 2 Haziran arasında Almanya’nın Krefeld kentinde gerçekleşecek.

16 Nisan 2019, Salı 09:06
- A +
Overwatch Contenders Ligi başlıyor

Toplamda 8 ayrı bölgede gerçekleştirilen Overwatch Contenders karşılaşmalarının en iyi oyuncuları bu canlı etkinliklere katılabilecek, profesyonel koçlara ve büyük kulüplerin yetenek avcılarına kendilerini gösterme fırsatı yakalayabilecek. Contenders maçları Overwatch’ın profesyonel ligi olan Overwatch League maçları aralarında yayınlanacak.

Atlantik ve Pasifik karşılaşmalarıyla ilgili daha fazla bilgi, turnuva formatı ve maç çizelgesi gibi detaylar içinoverwatchcontenders.com/en-us/news/22861402 adresindeki blog sayfasına göz atabilirsiniz.

Buna ilaveten, 2019 Overwatch Contenders sezonunun zirvesi sayılabilecek The Gauntlet turnuvasının formatı da belli oldu. Gauntlet karşılaşmalarının detayları da overwatchcontenders.com/en-us/news/22861402 adresindeki blog sayfasında yer alıyor. Yayın çizelgesi, lokasyon ve bilet bilgileri gibi konular ise ilerleyen tariherde açıklanacak.

DHA

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...