Osman Yılmaz'ın Bursa at yarış tahminleri

Bursa at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Osman Yılmaz günün programını değerlendirdi.

10 Eylül 2018, Pazartesi 10:51
- A +
Osman Yılmaz'ın Bursa at yarış tahminleri

10 Eylül 2018 Pazartesi Bursa at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Osman Yılmaz günün programını değerlendirdi.

Müsait Grupta AKINSOY Kazanır

1.AYAK: Zorlanmadan kazandığı son yarışı ardından koruduğu mükemmel formu ve uyum sağladığı binicisi ile UZUN BEY ilk şanslı isimdir. Müsait grupta TOROSDAĞI birinciliğin güçlü adaylarından olacaktır. Bir süredir start almasa da yarış hazırlıklarında iyi durumda olduğunu gösteren NİNOŞUN OĞLU lehine mesafede rakiplerini avlayabilir. Son haftalarda artan formu dikkatlerden kaçmayan NURLUTAÇ'da şanslı isimlerden. Kısa ve orta mesafelerde etkili yarışlar koşan BABALARINBABASI mutlaka kuponlarda bulundurulmalı. Son yarışında tabela dışı kalsa da tatminkar koşan EFE YÜREK ve uzun mesafeli son yarışı kesinlikle ölçü olmayan CANYOLDAŞ tam pist ve mesafesinde ihmal edilmeyecek isimlerdir.

2.AYAK: İstanbul çim pistindeki son yarışında tabelayı tamamlarken ne kadar formda olduğunu gösteren AKINSOY bu kez daha uygun grupta sevdiği Bursa pistinde AKINSOY banko önereceğim isimdir.

3.AYAK: Son yarışında kapalı gözlük kulaklık aksesuar ile koşturulan ve tabelada kendine yer bulan HOPPA'ya bu kez dilbağıda eklendi, hedef yapıldığı gözlerden kaçmayan safkana ilk şansı vermek istiyorum. Kısa aradan sonraki yarışlarında tabelada yer bulurken aranın yaradığını gösteren SONMUHARREM bu safkanın en ciddi rakibi olacaktır. Art arda tabelada yer aldığı yarışlarıyla nedenli formda olduğunu gösteren YÜREKLİ TAY'da bu iki safkanın en ufak hatasında devreye girecektir.

4.AYAK: Uygun rakipleri yanında lehine pist ve mesafesinde ILDIR BEYİ ilk şans vermek istediğim isim. Son yarışına nispeten daha uygun grupta yatkın olduğu mesafede SADIK AĞA'nında birincilik şansı yüksek. Taylığında kısa mesafelerdeki başarılı yarışlar koşan GARAVAS'da mutlaka kuponlarda bulundurulmalı. Şehir şehir gezdirilmese gücünü ortaya koyacağına inandığım KHOR KALBA'da ihmal edilmeye gelmez.

5.AYAK: 3 yaşlı Arap taylarına ait Maiden'in bölünen ikinci ayağı olan bu koşuda ise tabela dışı kaldığı son yarışını kesinlikle ölçü almadığım ŞAHSANCAK'a koruduğu iyi durumu ile ilk şansı vermek istiyorum. Start aldığı yarışlarında tabeladan düşmese de bir türlü fotoyu önde geçemeyen BARIŞALIM'ın bu yarışa hede yapıldığını öğrendim. İlk stırtanda çim pistte tabelayı tamamlayan OYUNBAZ bu kez şansını kum pistte deneyecek. Tabelada yer aldığı yarışı ardından geliştirdiği formu ile yakın ara koşacak olsa da MAZLUMZÜLFİKAR'da mutlaka kuponlara ilave edilmeli.

6.AYAK: Günün son ayağı sürpriz müsait bir koşu. Dolayısıyla çok at yazmakta fayda var. Çim pistteki ikinci startında yakın ara ikinci kalırken göz dolduran BAŞ BELA özlediği birinciliğe kavuşabilir. Kapalı gözlük takısı ile koştuğu son yarışında ikinci olurken yeni aksesuarı ile uyum sağladığını gösteren fit durumdaki WOODS RUNNER bu kez rakiplerini avlayabilir. Son yarışında bekleneni veremese de iyi durumunu muhafaza eden BABA MENGİ'de üst sıralar için şansı yüksek. Geniş kuponlarda PRENS RORO, HAŞİMİYELİ ve GOMEZ ihmale gelmeyecek cazip isimler.

4,10,6,3,1,5,2

1

11,6,7

5,2,4,1

8,1,6,5

2,12,7,6,9,5

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...