Osman Yılmaz'ın Bursa at yarış tahminleri

Bursa at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Osman Yılmaz günün programını değerlendirdi.

09 Nisan 2018, Pazartesi 10:19 Son Güncelleme:
- A +
Osman Yılmaz'ın Bursa at yarış tahminleri
9 Nisan Pazartesi Bursa at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Osman Yılmaz günün programını değerlendirdi.
 
Cazip Programda ARNAVUT Bankom
 
1.AYAK: 2018 yılının ilk tay koşularının start verileceği bu önemli günde bölünenin ilk ayağında hazırlıklarındaki formu il göz dolduran TEYYARE orijinin hakkını verdiği takdirde birincilikle tanışan ilk tay olabilir. Gündüzeli ekürisinin itina ile hazırladığı YUMRUK bu tayın en ufak hatasında devreye girebilecek ilk isimdir. Yarış hazırlıklarında ön plana çıkan taylardan GİZLİ GİZLİ'de ilk ayakta ihmal edilmemesi gereken isimlerden.
 
2.AYAK: İstanbul pistinde start aldığı yarışları ardından Kocaeli pistinde döndüğü ilk startında zorlanmadan kazanan CANYOLDAŞ oldukça formda geldiği Bursa pistinde ilk kez koşacak olsa da yatkın olduğu pist ve mesafesinde küçük kuponlara tek olarak öneribeleceğim bir isimdir. Son startında zorlanmadan kazanarak Maiden'e veda eden ÇERKEZRAMO koruduğu etkili formu ve uyum sağladığı binicisi ile bir kez daha rakiplerini avlayabilir. Tabelayı tamamladığı son yarışı ardından muhafaza ettiği etkili formu ile KADİRKAAN bu safkanların hata yapması halinde devreye girebilir.
 
3.AYAK: Aradan sonra start aldığı yarışında iyi durumda olduğunu gösteren ARNAVUT kapattığı kondisyon açığı ile bu kez rakiplerini avlayabilir. Günün banko ismi olarak bu safkana sığınmakta vayda var.
 
4.AYAK: Sert grupta start aldığı son yarışında çok iyi durumda olduğunu gösteren HOSLİ bu kez uygun grupta rakiplerini avlayabilir. Bir süre aradan sonra start aldığı yarışında formundan bir şey kaybetmediğini gösteren GÖZÜM KALDI bu kez en ufak hatayı affetmeyecektir. Formunu beğendiğim ILDIR RUZGARI sevdiği pist ve mesafede birinciliğin güçlü adaylarından olacaktır. Son startına bir anlam veremediğim ESTERGON devam eden etkili formu ile rakiplerine zor anlar yaşatabilir. RED REBEL ve WIND RUNNER geniş kuponlarda ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.
 
5.AYAK: İlk kez koşacak 3 yaşlı Arap taylarının bölünenin ikinci ayağında hazırlıklarındaki form durumlarına göre sırası ile; ACUNHAN, SONMUHARREM, YANAR TAŞ, DOSTKERVANI, LİZARDON ve NİZİPLİKIZ önereceğim taylardır.
 
6.AYAK: Son yarışında düzlükte yaptığı etkili sprinti ile rakiplerini zorlanmadan kolay bir şekilde avlayan JUAGO devam eden etkili formu ve hafif kilo avantajı ile yine fotoyu önde geçebilir. Grubun formda isimlerinden olan ARPELLO kendisini iyi tanıyan binicisi ile birlikte yatkın olduğu pist ve mesafede birinciliğin güçlü adaylarından olacaktır. Bu iki safkanın hata yapması halinde KÖREBE ve TROPICAL STORM devreye girebilecek isimlerdir. Bol şanslar, bol kazançlar...
 
6,7,11
2,7,11
1
3,2,4,1,5,6
1,6,7,8,4,11
6,2,3,7
 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...