MENÜ

Olympiakos Trabzonspor'un istediği Masouras için 10 milyon Euro istedi

Georgios Masouras için görüşmelerini sürdüren Trabzonspor, satın alma opsiyonlu kiralama formülüyle toplamda 5 milyon Euro’yu gözden çıkardı. Olympiakos ise 10 milyon Euro’dan kapıyı açtı.

08 Aralık 2021, Çarşamba 08:58 Son Güncelleme:
- A +
Olympiakos Trabzonspor'un istediği Masouras için 10 milyon Euro istedi

Kouassi sonrası kanat harekâtı devam ediyor. Bordo-Mavililer, teknik direktör Abdullah Avcı’nın çok istediği Georgios Masouras konusunda pazarlık aşamasına geçti. Olympiakos forması giyen 27 yaşındaki yıldız için satın alma opsiyonlu kiralama teklifi masada. Buna göre Trabzonspor , toplamda 5 milyon Euro’luk bir rakamı gözden çıkardı. Bu paranın ciddi bölümünün satın alma bedeli olarak sezon sonu ödenmesi planlanıyor. Yunan ekibi ise 10 milyon Euro’dan kapıyı açtı. Masouras’ın takımda düzenli oynadığını ve kadrodaki en değerli isimlerden biri olduğunu belirten Olympiakos, rakamı yüksekte tutuyor. Trabzonspor ise pazarlıklarını sürdürüyor.

İşte diğer adaylar...

Bakasetas ve Siopis’in Yunanistan Milli Takımı’ndan yakın arkadaşı olan Masouras’ın, Trabzonspor’un ilgisine sıcak baktığı öğrenildi. Kanat listesinde Masouras’ın yanı sıra Visca, Solbakken, Brynhildsen ve Albert Gudmundsson gibi adaylar da bulunuyor. Yönetim, nokta atışı bir takviye yapmak istiyor. Safa Can Konuksever

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...