MENÜ

Okan Buruk'tan, FANATİK'e açıklama: Galatasaray'a hizmet etmek isterim!

Cimbom'un hoca adayları arasında ismi çok ciddi şekilde geçen Okan Buruk, FANATİK aracılığıyla Sarı-Kırmızılı camiaya net mesaj gönderdi: "Galatasaray'da kim başkan olursa olsun eğer bir hoca değişimi yaşanacaksa maddi-manevi hiçbir beklentim olmadan Galatasaray'a hizmet etmek isterim."

11 Mayıs 2022, Çarşamba 20:10 Son Güncelleme:
- A +
Okan Buruk'tan, FANATİK'e açıklama: Galatasaray'a hizmet etmek isterim!

Seçim süreci içinde bulunan Galatasaray 'da yeni teknik direktör olarak adı geçen en önemli isimlerden biri de Okan Buruk... Sarı-Kırmızılı formayla futbolculuk kariyerinde birçok önemli başarıya imza atan Buruk, sonrasında teknik direktör olarak da önemli takımlarda görev yapmasının ardından Başakşehir'le Süper Lig şampiyonluğu yaşayıp kariyerine ara vermişti.

Geri dönüş için geri sayımda

Ailesel sebeplerden dolayı bir süre futboldan uzak kalan Buruk, teknik direktörlüğe geri dönmek için geri sayımda. 48 yaşındaki teknik adam, konuyla ilgili olarak FANATİK'e özel açıklamada bulundu. Başarılı hoca, "Galatasaray'da kim başkan olursa olsun eğer bir hoca değişimi yaşanacaksa maddi-manevi hiçbir beklentim olmadan Galatasaray'a hizmet etmek isterim" dedi. 

FANATİK ÖZEL / Gökmen Özcan

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...