MENÜ

Okan Buruk: Beşiktaş'ı eksik olarak görmüyoruz

Beşiktaş deplasmanına konuk olan Başakşehir'de teknik direktör Okan Buruk, maç öncesinde konuştu. Tecrübeli teknik adam, Beşiktaş'ın kadrosunda eksikler olmasına rağmen 11'de çıkan oyuncuların kaliteli oyuncular olduğunu ve eksik gibi görünmediğini söyledi.

21 Kasım 2020, Cumartesi 18:32 Son Güncelleme:
- A +
Okan Buruk: Beşiktaş'ı eksik olarak görmüyoruz

Milli ara sonrasında Süper Lig kaldığı yerden devam ediyor. Başakşehir, Beşiktaş deplasmanına konuk oluyor. Bu maç öncesinde teknik direktör Okan Buruk değerlendirmelerde bulundu.

Okan Buruk şu sözleri sarf etti: 

Yaklaşık 13-14 oyuncumuz milli takımlara gitti. Antrenman sayısı anlamında çok küçüldük. Maç eksiği olan oyuncularımızı hazırlamaya çalıştık. Diğer oyuncularımız milli takımdan geldi, katıldı. 

Chadli gibi oyuncularımızı oyunun devamında kullanmayı düşünüyoruz. Rakibimizi analiz ettik. Rakibin önemli eksikleri olmasına rağmen çok iyi bir 11 var aslında. Çok kaliteli isimlerden oluşuyor. Rakibimizi o yüzden eksikmiş olarak görmememiz gerekiyor. 

Salı günü de çok zorlu bir maç da bekliyor. Oyunun gidişatına göre de iki maçın da programını yapacağız.

Volkan, her zaman hazır olan, çalışmasını devam ettiren. Milli takım kalecisi ve bence çok iyi bir yeteneğe sahip. Ona çok güveniyoruz ve o da elinden geleni yapacak. 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...