MENÜ

Nokta

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı kendisiyle ilgili tüm iddialara son noktayı koydu. Alex'in açıklamaları çok açık ve net...

10 Eylül 2012, Pazartesi 02:30 Son Güncelleme:
- A +
Nokta

Aykut Kocaman-Alex krizi sonrası birçok iddia ortaya atıldı. Başkan Aziz Yıldırım’ın müdahalesiyle rafa kaldırılan gerilim sonrası, sorular birbiri ardına oluştu. İddialar bitmek bilmedi. Hatta birçok dedikodu üretildi. İşte tüm bu belirsizlikleri ortadan kaldıracak sözler yine Alex de Souza’dan geldi. FANATİK, Brezilyalı yıldızın kararını açıklıyor; Alex de Souza ara transfer döneminde Fenerbahçe’den ayrılıyor. Alex’in, www.toqdiletra.blogsot.com.br adresli blogda yazdıkları tartışma götürmeyecek cinsten. “Üç çocuklu bir ailenin maddi ve doğal olarak yaşadıkları zorlukları yaşayarak büyüdüm. Bugünkü kariyerimde annemim payı var. Mükemmel bir annem vardı. Bana hep destek ve öğüt verirdi. Onun öğütleriyle büyüdüm ve kendimi geliştirdim. Futsalın hayatımdaki rolü çok büyük. Tekniğimin gelişmesini futsala borçluyum. Kariyerimin en zor dönemi Nisan 2001 ve Eylül 2002 tarihleri arasındaydı. Parma ve Parmalat’la mahkemelik olmuştuk. Bana göre 34 yaşından sonra Brezilya’da sporcuların takımlarına çok iyi destek verdiği örnekler de var...”

Eşi de sinyali verdi!


Buraya kadar her şey normal. Alex, kariyeriyle ilgili dönüm noktalarını aktarıyor. Ancak sonrası var...
Alex, “Bu sezon Fenerbahçe ile mukavelen bitecek. Gelecekte ne yapacağını düşündün mü? Artık Brezilya’ya dönmen daha büyük bir olasılık diyebilir miyiz?” şeklindeki soruya aynen şu yanıtı veriyor: “Kararımı verdim. En kısa zamanda herkes ne yapacağımı görecek.” Ayrılık sinyallerini destekleyen bir hamle de Alex’in eşi Daianne’den. Brezilyalı’nın eşi, çocuklarının okul taksitlerini de sadece ocak ayına kadar yatırdı. Kısacası De Souza ailesi için ayrılık rüzgarları esmeye başladı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...