Nişanlısı Saido Berahino'yu Chelsea Lovelace'la yakaladı!

Premier Lig takımlarından Stoke City'de forma giyen Saido Berahino'nun 14 Şubat günü nişanlısı tarafından Chelsea Lovelace'la evde basıldığı ortaya çıktı.

19 Şubat 2018, Pazartesi 12:29
- A +

Premier Lig takımlarından Stoke City'de top koşturan Saido Berahino'nun 14 Şubat günü nişanlısı tarafından evinde model ve sosyal medya ünlüsü Chelsea Lovelace ile basıldığı ortaya çıktı.

Saido Berahino ve nişanlısını aldattığı model Chelsea Lovelace'ın Dubai'de iki gün geçirdikten sonra birlikte döndükleri ve evde birlikte oldukları sırada basıldıkları ortaya çıktı.

İngiliz Daily Mail gazetesi, Saido Berahino'nun nişanlısı Stephania Christoforou'nun birlikte yaşadıkları evin önüne gelerek bağırıp çağırdığını ve zorla kapıya dayandığını ortaya çıkardı.

Berahino'nun nişanlısı Stephania Christoforou'nun eve geldiği sırada sevgilisi Lovelace'in 3 saate yakın içeride saklanmak zorunda kaldığı sonra da ünlü futbolcunun ablasının olay yerine gelerek duruma müdahale ettiği öne sürüldü.

Berahino, nişanlısı Stephania Christoforou'yu daha önce de hayat kadınlarıyla aldattığı iddiasıyla basına konu olmuştu.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.