Nihat Özdemir'in açıklamasına çarpıcı yorum: Acımasızca ama başka çare yok!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir katıldığı canlı yayında liglerin 12 Haziran'da başlatılmasına ilişkin detaylar verirken "Takımlarda virüs çıksa dahi, pozitif çıkanları ayırarak yolumuza devam edeceğiz" ifadeleri gündem oldu. Nihat Özdemir'in açıklamalarının ardından konuşan yazarımız Erman Özgür, "Bana bu bakış açısı acımasız geliyor ama eğer oynatacaksanız da bundan başka çare yok" dedi.

16 Mayıs 2020, Cumartesi 22:05 Son Güncelleme:
- A +

Liglerin başlangıcıyla ilgili olarak "Şimdilik 12 Haziran’da başlayacak. Alternatiflere göre temmuz ortasında bile başlayabiliriz” diyen TFF Başkanı Nihat Özdemir'in yaptığı açıklamaları sosyal medyada gündem oldu.

"Süper Lig başladığı zaman takımlarda pozitif vaka çıkarsa pozitif çıkanları ayırarak yolumuza devam edeceğiz" ifadelerini kullanan Özdemir'in bu sözleri yankı uyandırdı.

Tivibu SPOR'da Nihat Özdemir'in açıklamalarını yorumlayan yazarımız Erman Özgür, " Almanya'daki oynanan futbolu referans alıyor olmaları çok doğru. Erzurumspor ve Beşiktaş'ın başına gelen vakalar gibi bir kaç vakanın olmasıyla liglerin erteleneceğini düşünmüyorum. Çok acımasız geliyor ama oynatacaksanız başka çare yok" dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...