"Nereden çıktı şimdi bu kamp"

Yönetimin talimatıyla Rijkaard'ın kamp yaptırmama geleneği bozulunca, yabancılar kazan kaldırdı! Başta Elano ve Jo olmak üzere bazı yıldızların karara tepki gösterdikleri öğrenildi.

12 Nisan 2010, Pazartesi 04:30
- A +
'Nereden çıktı şimdi bu kamp'

Galatasaray’da ilginç kamplaşma... Teknik direktör Frank Rijkaard göreve geldiği günden bu yana İstanbul’daki maçlar için kampa girmeyen Sarı-Kırmızılı ekipte  yönetimin talimatıyla gelenek bozuldu, yabancılar rahatsız oldu. İlk olarak Sivasspor deplasmanından önce Florya Metin Oktay Tesisleri’nde kampa giren Cim Bom’da, yabancı futbolcular bunun bir istisna olduğunu düşünüyorlardı. Ancak Diyarbakırspor karşılaşmasından önce Rijkaard’ın tüm takıma, “Herkes tesiste kalacak” demesi ortalığı tam anlamıyla karıştırdı. Başta Elano ve Jo olmak üzere yabancıların duruma anlam veremediği, “Bizler profesyonel futbolcularız. Şimdi bu kamp da nereden çıktı? Avrupa’nın üst düzey takımlarında böyle şeyler olmuyor” diyerek söylendikleri öğrenildi.

Yerlilerin tepkisi başka
Yabancı yıldızların bu tutumu ise yerlileri rahatsız etti. Daha önce kendi istekleriyle tesiste kalan bazı Türk futbolcuların, sürekli homurdanan yabancılara tepki gösterdiği öğrenildi.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...