MENÜ

Naz Mila kimdir, neleri, kaç yaşında?

Naz Mila, bir evlenme programındaki tavırlarıyla üne kavuşmuş bir sosyal medya figürü. Kişisel hesaplarından seksi paylaşımlar yaparak takipçi sayısını artırıyor. Naz Mila kimdir, memleketi neresi, evli mi, kaç yaşında gibi cevabı merak edilen sorulara cevaplar hazırladık.

30 Temmuz 2018, Pazartesi 19:22 Son Güncelleme:
- A +
Naz Mila kimdir, neleri, kaç yaşında?

Naz Mila özellikle son dönemde sosyal medyadaki paylaşımları ile magazin gündemine sıkça malzeme oluyor. İsmini bir evlilik programı ile duyuran ardından da sosyal medyayı aktif kullanarak takipçi sayılarını artına genç 27 yaşındaki genç kız, aslen Azerbaycanlı. Azeri asıllı olan Naz Mila, reytingi hayli yüksek bir evlendirme programındaki açıklamaları ve çıkışlarıyla gündeme gelmeyi başarmış, ardından da sosyal medyadaki rüzgarı lehine çevirmiş bir isim. Peki kendinden bu kadar bahsettiren Naz Mila kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, evli mi? İşte bu soruların yanıtları.

Naz Mila'nın memleketi

Naz Mila, Azerbaycan vatandaşı ve Türkiye'de yaşıyor. Programın sona ermesinin ardından sosyal medya hesaplarından seksi paylaşımlarda bulunan Naz Mila'nın, özellikle büyük bir muzu çikolata batırarak yemeye çalışması uzunca bir süre sonra gündeme gelmesini sağlamıytı. "Gelin adayı Naz Mila" olarak bilinen genç kız, bir dönem ünlü işadamı Ali Ağaoğlu'nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu ile görüntülenmiş ancak sosyal medyada bu ilişki ile ilgili çok çarpıcı iddialar gündeme gelmişti!

Naz Mila'nın eski eşi

1992 doğumlu olan ve bir kez evlenip boşanan Naz Mila'nın, ilk eşinden Milana isminde 8 yaşında bir kızı var. Naz Mila son olarak Türkiye eski güzellerinden Senem Kuyucuoğlu ile ilgili yaptığı paylaşımla gündeme gelerek, haberlere konu olmayı başarmıştı.

Naz Mila'nın mesleği

Naz Mila'nın henüz bilinen resmi bir mesleği bulunmuyor. Naz Mila'nın sosyal medya hesaplarında ise organizasyon ve işbirlikleri için iletişim bilgileri yer alıyor.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...