Mucize Doktor 28. yeni bölüm fragmanı izle (Mucize Doktor 27. bölüm izle)

Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 27. bölüm izle... Perşembe günlerinin vazgeçilmez disisi Mucize Doktor, 27. bölümü ile ekranlara geldi. Yıllar sonra babasıyla karşılaşan Ali Vefa'nın dünyası başına yıkıldı. Ölüm döşeğinde olan babasıyla görüşmek istemeyen Ali Vefa, sağlıklı karar veremezken, tüm okları üzerine çekti. Adil, Ali'nin babasının hastanede yattığını gizli tutmak istese de Tanju, şüphelenmeye başladı. Ali'nin hastanın yanında kriz geçirdiği anları heyet ile paylaşan Tanju, genç asistan cerrahın gönderilmesi gerektiğini fikrini sunarken, Adil bu öneriyi sert bir dille reddetti. Mucize Doktor'un 27. bölümü büyük bir heyecanla takip edilirken, 'Mucize Doktor 28. bölüm fragman izle' araması başladı. Mucize Doktor 28. yeni bölüm fragmanı hakkındaki bilgiler ve Mucize Doktor ile ilgili detaylar haberimizde.

19 Mart 2020, Perşembe 22:51 Son Güncelleme:
- A +

FOX TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktor 27. bölümü ile ekranlara geldi. Nazlı'nın kliniğe gitmesiyle sarsılan Ali, babasının gelmesiyle büyük bir şok geçirdi. Ölmek üzere olan babası hastaneye yatarken, Ali Vefa'yla 1 kez konuşmak istese de genç asistan cerrahı tarafından reddedildi. Üst üste gelen olayların ardından topun ağzında olan Ali Vefa'nın bir de hastanın yanında kriz geçirdiği videolar çıktı. Tanju, heyet ile bu görüntüleri paylaşınca Adil ile sert bir tartışma yaşadı.

Ali'nin babası hastaneye yatırılırken, Adil bu duruma Tanju'dan gizlemeye çalıştı. Fakat Tanju, şüphelenmeye başladı.

Ali Vefa, hastanede hayatını kaybeden kadın hastanın ölüm sebebi için otopsi yapmaya karar verdi. Babasıyla yüzleşmek ve konuşmak istemeyen Ali Vefa başka işlerle uğraşınca arkadaşlarının baskısına uğradı.

Ali’nin hastanın ölüm sebebini takıntı haline getirmesi sonrası Ferman’dan sert bir uyarı geldi. Fakat Ali Vefa ve Demir işin peşini bırakmadı. Nazlı ise Ali Vefa'ya babasıyla görüşmesi için tekrar tekrar dil döktü.

Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor dizisinin 28. yeni bölüm fragmanı henüz gelmedi. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimiz güncellenecektir.

Mucize Doktor 27. bölümde neler oldu?

Kendisini sokağa atan babasını yıllar sonra karşısında bulan Ali’nin yüzleşmesi gereken ciddi meseleler vardır. Ama Ali bunlarla yüzleşmek yerine ameliyat sırasında ölen, kimsesiz bir hastayı takıntı haline getirir ve bütün uyarılara rağmen işin peşini bırakmaz. Diğer tarafta yeni klinikteki görevine başlayan Nazlı, samimiyetine bir türlü inanamadığı Damla’yla çalışmak zorundadır. Vakalar süratle tepe noktalarına tırmanırken kaçınılmaz olan gerçekleşir ve Ali babasıyla yüzleşir. Ama bu, herkesin beklediğinden çok daha kötü sonuçlar doğuracaktır.

Mucize Doktor 26. bölümde neler olmuştu?

Ali – Nazlı ilişkisini öğrenen Tanju, bir de üstüne Ali hakkında bir şikâyet daha yapılınca, artık ipleri eline alır. Tanju, Ali’nin kafasını karıştıranın Nazlı’yla olan ilişkisi olduğunu öne sürer ve eğer Ali bir hata daha yaparsa hastane bu ilişkiyi onaylamayacaktır. Ali ve Nazlı her zamankinden daha dikkatli olmak zorundadır. Ama Ali bütün uyarılara rağmen vakasını kişiselleştirir ve kendini ateşe atmak pahasına genç hastasına daha çok yardım edebileceği bir yöntem bulmaya çalışır.

Mucize Doktor dizi konusu ne?

Dağlık bir köyde hayata gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesi Muzice Doktor dizisine konu olacaktır. Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçirecek olan Ali, güçlü zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirecektir. Ardından İstanbul'da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlayacaktır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bahsetmemiştir. Ali çevresindeki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye çalışacaktır.

Mucize Doktor hangi gün yayınlanıyor?

İzleyicilerin heyecanla ve yeni bölümü merakla beklediği Mucize Doktor dizi Perşembe akşamları saat 20.00'de FOX TV ekranlarından yayınlanıyor.

Mucize Doktor dizisinin oyuncuları

Mucize Doktor dizisinde başrolü Taner Ölmez üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncular bulunuyor.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...