Mucize Doktor 24. bölüm fragmanı izle!

Türkiye'nin sevilen dizisi Mucize Doktor, 23. bölümüyle diziseverleri ekrana kitledi, 24. bölüm fragmanı ise Google'da en çok aranan cümlelerden oldu. İlişkilerine ilk kez bir şans veren Ali ve Nazlı, bunu yürütmenin göründüğünden çok daha zor olacağını keşfederler. Diğer tarafta planını yürürlüğe sokan Kıvılcım, Beliz’i köşeye sıkıştırır. Bu sırada acil karaciğer nakline ihtiyacı olan bir çocuğa uygun tek karaciğerin hüküm giymiş bir mahkuma ait olduğu anlaşılır. Ve bütün risklerine rağmen tehlikeli mahkumu hastaneye getirirler. İşte Mucize Doktor 24.bölüm yeni fragmanı!

25 Şubat 2020, Salı 11:49 Son Güncelleme:
- A +

Fox TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktor 24. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Bir ilişkiyi nasıl yürüteceklerini bir türlü çözemeyen Nazlı ve Ali Vefa'nın hareketleri heyecanla takip edildi. Adil hocayla Nazlı hakkında konuşan Ali Vefa, hastalığı sebebiyle bu ilişkiyi devam ettiremeyeceği söyledi. Beliz, Ferman'a doğumgünü partisi hazırlarken, hastaneye haber verdi. Ferman'a hediye almak için AVM'ye giden Nazlı ve Ali Vefa, güzel bir geçirirken, mağazalardaki kalabalık Ali'nin kriz geçirmesine neden oldu. Ameliyatında anestezi kullanılmasına izin vermeyen bir hasta Tanju ve Demir’e zor anlar yaşattı. İşte Mucize Doktor 24. yeni bölüm fragmanı.

Mucize Doktor 23. bölümde neler oldu?

Beliz’in Ferman’a sürpriz bir doğum günü hazırladığı haberi bütün hastaneyi tatlı bir kaosa boğar. Bir ilişkiyi nasıl yürüteceklerini bir türlü çözemeyen Nazlı ve Ali, kemoterapide tanışmış, birbirlerine deli gibi aşık iki liseli gencin bakımını üstlenir ve onların aşkında kendilerine dair bir şeyler bulurlar. Diğer tarafta ameliyatında anestezi kullanılmasına izin vermeyen bir hasta Tanju ve Demir’e akla karayı seçtirir. Ve Kıvılcım’ın planı sonunda ilk meyvelerini verir.

Mucize Doktor 22. bölümde neler olmuştu?

Acilde işler kontrolden çıkmak üzeredir. Sonunda ekipten biri daha fazla dayanamaz ve yardım etmek için içeri dalar. Biraz olsun kontrol sağlanır ama tehlike henüz atlatılmamıştır. Ferman'ın durumu ağırlaşmaya devam ederken içeride yeterli imkanlara sahip olmayan ekip hasta yakınlarının yardımını ister. Salgından sağ salim kurtulabilmek için herkesin elinden geleni yapması gerekecektir. Bütün bunlar yetmezmiş gibi, bir de üstüne, acilde bir doğum başlar.

Mucize Doktor dizi konusu ne?

Dağlık bir köyde hayata gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesi Muzice Doktor dizisine konu olacaktır. Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçirecek olan Ali, güçlü zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirecektir. Ardından İstanbul'da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlayacaktır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bahsetmemiştir. Ali çevresindeki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye çalışacaktır.

Mucize Doktor hangi gün yayınlanıyor?

İzleyicilerin heyecanla ve yeni bölümü merakla beklediği Mucize Doktor dizi Perşembe akşamları saat 20.00'de FOX TV ekranlarından yayınlanıyor.

Mucize Doktor dizisinin oyuncuları

Mucize Doktor dizisinde başrolü Taner Ölmez üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncular bulunuyor.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...