Mucize Doktor 18. bölüm fragman izle! Mucize Doktor 17. bölümde neler oldu?

Türkiye'nin sevilen dizisi ve başrolünde Taner Ölmez'in oynadığı Fox TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktor, 17. bölümüyle sevenleriyle buluşurken 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor'un 17. bölümünde Nazlı, Ali Vefa'dan hoşlandığını artık iyice anlamaya başladı. Nazlı, Demir ve Tanju, hastaneye gelen kız çocuğuna çare ararken, Ali Vefa, küçük kızda kist olduğunu fark etti. Yapışık ikizleri ayırmak için ise Tanju ve Ferman'ın zor bir karar vermesi gerekti. Pür dikkat izlenen 17. bölümün ardından Mucize Doktor 18. bölüm fragman izle araması google'da en fazla yapılan aramalardan oldu. İşte Mucize Doktor 18. bölüm fragmanı!

10 Ocak 2020, Cuma 11:16 Son Güncelleme:
- A +

FOX TV'nin reytin rekorları kıran dizisi Mucize Doktor,17. bölümüyle büyük ilgi gördü. Nazlı'nın Ali Vefa'ya ciddi ciddi aşık olduğunu fark etmesi bölümün en dikkat çeken noktalarından birisi oldu. Bu durumu Açelya'yla paylaşıp paylaşmamakta kararsız kalması ise merak uyandırdı. Dalgın bir şekilde hastanade dolaşan Ali Vefa, küçük kız çocuğunda kist olduğunu fark etti ve bu durumu aileye anlatmaya çalıştı. Ali Vefa, çocukların ve kendi hayal gücünü birleştirerek onları sağlığına kavuşturmak için canla başla çalışmaya devam ettği. Hastanaye gelen yapışık ikizleri ayırmak için ise Tanju ve Ferman'ın zor bir karar vermesi gerekiyordu.

Mucize Doktor 17. bölümde neler oldu?

Demir’den aldığı aşk taktikleriyle Ali, Nazlı’ya karşı ilk kez atak oynamayı dener ama bu çok fena ters teper. Öte yanda Ferman’la arası düzelen Beliz, bağış gecesinin hasılatını bir hayır işi için kullanmaya karar verir. Kıvılcım buna karşı çıkınca hastanenin kontrolü için savaş yeni baştan başlar. Tanju ve Ferman yapışık ikizlerin vakasında birlikte çalışırlar ama beklenmedik bir komplikasyon bütün planı suya düşürür. Köşeye sıkışan Kıvılcım en çılgın planını yürürlüğe sokar. Ve gözünü karartan Ali, sonunda bir teşebbüste bulunur.

Mucize Doktor dizi konusu ne?

Dağlık bir köyde hayata gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesi Muzice Doktor dizisine konu olacaktır. Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçirecek olan Ali, güçlü zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirecektir. Ardından İstanbul'da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlayacaktır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bahsetmemiştir. Ali çevresindeki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye çalışacaktır.

Mucize Doktor hangi gün yayınlanıyor?

İzleyicilerin heyecanla ve yeni bölümü merakla beklediği Mucize Doktor dizi Perşembe akşamları saat 20.00'de FOX TV ekranlarından yayınlanıyor.

Mucize Doktor dizisinin oyuncuları

Mucize Doktor dizisinde başrolü Taner Ölmez üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncular bulunuyor.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...