Mucize Doktor 18. bölüm 2. fragman izle! Mucize Doktor 18. fragman izle!

FOX Tv'nin sevilen dizisi ve başrolünde Taner Ölmez'in yer aldığı Mucize Doktor 18. bölüm 2. fragman yayınlandı! Mucize Doktor'un 17. bölümü büyük bir heyecanla takip edildi. Mucize Doktor'un 17. bölümünde Nazlı, Ali Vefa'dan hoşlandığını artık iyice anlamaya başladı. Nazlı, Demir ve Tanju, hastaneye gelen kız çocuğuna çare ararken, Ali Vefa, küçük kızda kist olduğunu fark etti. Yapışık ikizleri ayırmak için ise Tanju ve Ferman'ın zor bir karar vermesi gerekti. Pür dikkat izlenen 17. bölümün ardından Mucize Doktor 18. bölüm fragman izle araması google'da en fazla yapılan aramalardan oldu. Mucize Doktor'da heyecan yükselirken 18. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. İşte Mucize Doktor 18. bölüm 2. fragman!

14 Ocak 2020, Salı 11:54 Son Güncelleme:
- A +

Reyting rekorları kıran FOX TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor'un 18. bölüm 2 fragmanı sevenleriyle buluştu.  Mucize Doktor'un 17. bölümü yine büyük ilgi gördü. Mucize Doktor'da heyecan yükselirken 18. bölüm fragmanı merakla bekleniyor.

Ali, Nazlı’yla geçirdikleri lunapark gecesini Ferman’la paylaşmak ister ama Ferman, Ali’nin teklifsiz samimiyetinden rahatsız olur; bir de üstüne asistanları kaytarırken yakalayınca herkesi sınav yapmaya karar verir. Diğer tarafta daha yeni ayrılmış yapışık ikizlerin durumu süratle kötüye gitmektedir. Asistanlar bir yandan Ferman’ın sınavına hazırlanır bir yandan ikizlerin durumuna çözüm bulmaya çalışırken Cerrahi Bölüm’ün maskotu, sekiz yaşındaki Betüş, hastaneye belki yirminci yatışını yapar. Ali’yle aralarında çabucak bir yakınlık doğar ve Ali onun ameliyatını bizzat yapmak ister. Ama önce Ferman’ın onun için özellikle zorlaştırdığı sınavı geçmelidir. Sonunda ikizler vakasında bütün çareler tükenir ve ekip korkunç bir seçimle karşı karşıya gelir: Bir kardeşin yaşaması için diğerinin ölmesi gerekir. Ama hangisi? Kim bu ölümcül kararı verebilir?

Mucize Doktor 17. bölümde neler oldu?

Demir’den aldığı aşk taktikleriyle Ali, Nazlı’ya karşı ilk kez atak oynamayı dener ama bu çok fena ters teper. Öte yanda Ferman’la arası düzelen Beliz, bağış gecesinin hasılatını bir hayır işi için kullanmaya karar verir. Kıvılcım buna karşı çıkınca hastanenin kontrolü için savaş yeni baştan başlar. Tanju ve Ferman yapışık ikizlerin vakasında birlikte çalışırlar ama beklenmedik bir komplikasyon bütün planı suya düşürür. Köşeye sıkışan Kıvılcım en çılgın planını yürürlüğe sokar. Ve gözünü karartan Ali, sonunda bir teşebbüste bulunur.

Mucize Doktor dizi konusu ne?

Dağlık bir köyde hayata gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesi Muzice Doktor dizisine konu olacaktır. Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçirecek olan Ali, güçlü zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirecektir. Ardından İstanbul'da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlayacaktır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bahsetmemiştir. Ali çevresindeki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye çalışacaktır.

Mucize Doktor hangi gün yayınlanıyor?

İzleyicilerin heyecanla ve yeni bölümü merakla beklediği Mucize Doktor dizi Perşembe akşamları saat 20.00'de FOX TV ekranlarından yayınlanıyor.

Mucize Doktor dizisinin oyuncuları

Mucize Doktor dizisinde başrolü Taner Ölmez üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncular bulunuyor.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...