MENÜ

Moovit, taraftarların Final Four maçlarına ulaşmalarına yardım ediyor

Lider Mobility as a Service (MaaS) şirketi ve dünyanın en popüler toplu taşıma uygulamasının üreticisi olan Moovit, Avrupa’nın en iyi dört basketbol takımı arasında 17 ve 19 Mayıs 2019’da İspanya Vitoria-Gasteiz'deki Fernando Buesa Arena'da oynanacak Final Four maçları için, Euroleague Basketball taraftarlarının daha rahat bir yolculuk yapmalarına yardımcı olacak.

13 Mayıs 2019, Pazartesi 19:19 Son Güncelleme:
- A +
Moovit, taraftarların Final Four maçlarına ulaşmalarına yardım ediyor

Bu yılın başlarında, Euroleague Basketball bu sezonun resmi mobilite ortağı olarak Moovit'i seçti. Moovit, 2018-2019 sezonunun tamamı boyunca, dokuz ülkede 13 farklı büyükşehir bölgesinde EuroLeague maçlarına giden taraftarların, toplu taşıma araçlarını kolaylıkla kullanmasına yardımcı oldu.

Moovit’in Android veya iOS’daki ücretsiz uygulamasını indirerek, hem şehir sakinleri hem de uluslararası taraftarlar, Vitoria-Gasteiz çevresindeki toplu taşıma araçlarını ve en iyi yol tariflerini akıllı telefonlarında gönül rahatlığı ile bulabilirler.

Moovit, Final Four boyunca katılımcı takımların taraftarları tarafından konuşulan ana dillerde servis bildirimleri gönderecek: Fenerbahçe Beko İstanbul ve Anadolu Efes İstanbul taraftarları için Türkçe; CSKA Moskova taraftarları için Rusça; ve Real Madrid taraftarları için İspanyolca.

Bu bildirimler, taraftarlara maçlardan kaynaklanan güzergah veya saat değişikliği gibi herhangi bir güncelleme hakkında faydalı bilgiler sağlayacak. Moovit ayrıca Vitoria-Gasteiz'deki Fernando Buesa Arena'ya nasıl ulaşılabilir gibi, paylaşılması kolay, özel yol tarifi bağlantıları sağlayacak. Moovit, arena ve FanZone'u uygulamaya ekleyerek, uygulamanın arama çubuğunda veya haritada bulmayı kolaylaştıracak ve bu konumlara adım adım yol tarifi gösterecek.

Son olarak, her biletin yanı sıra taraftarlar için basılı kılavuzların üzerine, özel bir Moovit Yol Tarifi QR kodu yazdırılacak ve akıllı telefon kamerası kullanarak arenaya anında yol tarifi almayı kolaylaştıracak.

Yovav Meydad, Moovit Chief of Growth & Marketing “Euroleague Basketball, taraftarlarını her zaman ilk sıraya koymaya kararlı, buna Final Four maçlarına taraftarların en kolay şekilde ulaşımını sağlayacak, en iyi yolu bulmak da dahil” dedi. "Organizasyon o kadar taraftar odaklı ki, EuroLeague’in Moovit’ten taraftarları için iyileştirilmiş bir ulaşım bir deneyimine yardımcı olmalarını istemesi hiç şaşırtıcı değil. Moovit bu inanılmaz sezonun en heyecan verici etkinliği sırasında, basketbol taraftarlarının maç günü deneyimini geliştiriyor olmaktan dolayı çok heyecanlı.”

"Euroleague dünya standartlarında bir spor organizasyonu ve Moovit'in en büyük ortaklarından birisi. Tüm sezon boyunca yaptığımız işbirliği, milyonlarca taraftarın arenalara gidip gelmekten daha az endişe duymasına yardımcı oldu, böylece oradayken aksiyon ve eğlencenin tadını daha fazla çıkarabildiler. ”

Euroleague Basketball'un Genel Müdür Yardımcısı Roser Queralto, şunları söyledi: "Moovit, EuroLeague taraftarlarının bu sezon tüm kıtadaki maçlara katılması için çok yardımcı oldu ve bu hafta sonu Vitoria'daki Final Four'a gelen ziyaretçiler için bu daha da büyük öneme sahip olacak. Euroleague Basketball'un her kararı taraftarlarımıza hizmet etmeyi temel almaktadır ve maça gelmenin onların bir numaralı önceliği olduğunu biliyoruz. Moovit de bunu mümkün olduğu kadar kolay yapmalarına yardımcı oluyor ve bu özellikle bilmediğiniz bir şehre geldiğinizde büyük öneme sahip oluyor. Final Four için Vitoria-Gasteiz’a gelen herkes Euroleague Basketball ve Moovit'in ortaklığıyla sanki kendi şehirlerinde gibi seyahat edebildikleri için mutlu olacak.”

Meydad, Moovit'in dünya çapında 420 milyondan fazla kullanıcısı olduğunu ve 90 ülkede 2800 şehirde hizmet verdiğini söyledi. “Dünyanın her yerinde, her gün, insanlar en iyi ve en kapsamlı ulaşım verileri için ücretsiz, güvenilir ve kullanımı kolay bir uygulama olarak Moovit'e güveniyor, bu da bizi dünyanın lider Mobility as a Service şirketi yapıyor.”

EUROLEAGUE HAKKINDA

Euroleague Basketball (EB) kendisini en iyi Avrupa kulüp liglerini benzersiz ve yenilikçi organizasyon modeli ile sunmaya adamış spor ve eğlence sektöründe global bir liderdir. Dünyanın en başarılı ve tarihi kulüplerinden bazıları tarafından sahip olunan ve yönetilen EB, Avrupa’nın önde gelen iki erkek basketbol müsabakasını, Türk Hava Yolları EuroLeague ve 7DAYS EuroCup'un yanı sıra EB Adidas Next Generation Tournament'ı yönetmektedir.

Euroleague Basketball müsabakaları, Avrupa basketbolunun en iyilerini, beş kıtada 210'dan fazla ülke ve bölgede ve OTT platformu EuroLeague TV ile tüm spor camiasına yayınlamaktadır. EB ayrıca bir dizi topluluk ve eğitim programı düzenlemektedir. Çığır açan kurumsal sosyal sorumluluk programı One Team, 16.000'den fazla katılımcının hayatlarında fark yaratan 40 kulüpten oluşmaktadır. Sports Business MBA, spor yönetiminde geleceğin profesyonellerini eğitmektedir.

MOOVIT HAKKINDA

Moovit lider Mobility as a Service (MaaS) şirketi ve dünyanın en popüler toplu taşıma uygulamasının üreticisidir.

Ücretsiz Moovit uygulaması, herhangi bir ulaşım yöntemini kullanarak insanların şehirlerinde etkili ve rahat bir şekilde seyahat etmelerini sağlar. 2011 yılında kuruldu ve şu anda 90 ülkede 2800'den fazla şehirde 430 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor. Toplu taşıma işletmecileri ve yetkililerden gelen bilgileri, kullanıcıların canlı bilgileri ile birleştiren Moovit, kullanıcılarına en hızlı ve en rahat güzergahları sunar. Google tarafından 2016 ve 2018 yıllarında En İyi Yerli Uygulama, Apple tarafından Best Apps of 2017 seçilmiştir.

Moovit, günde beş milyar veri noktası üreterek dünyanın en büyük ulaşım & kentsel hareketlilik veri havuzunu oluşturmaktadır. Büyük Veri süreci, Moovit'in "Mooviterlar" olarak adlandırılan ve şehirlerindeki yerel ulaşım bilgilerinin korunmasına yardımcı olan 550.000'den fazla yerel editör ağı tarafından desteklenmektedir. Bu tutkulu kullanıcılar, yerel toplu taşıma bilgilerinin bulunması kolay olmayan şehirlerde bulunmasına ve korunmasına yardımcı oluyorlar. Moovit’teki yüzlerce şehirden yüzde 70'ini Mooviterlar’ın eklediği şehirler oluşturuyor ve bu durum Moovit'i Toplu Taşıma'nın Wikipedia'sı yapıyor.

Moovit belediyeler, şehirler ve ulaşım şirketleri için trafik sıkışıklığını azaltma, toplu taşıma kullanımını arttırma, ulaşım kaynaklarının kullanımını iyileştirme ve verimini arttırmak için gerekli operasyonları ve analizleri kapsayan AI ile desteklenen MaaS çözümleri sunmaktadır.

Moovit'in gelişmiş teknoloji platformu, dünyanın en büyük toplu taşıma ve mobilite veri havuzunu oluşturuyor. Yüzlerce şehir, toplu taşıma şirketi ve mega etkinlik art arda ulaşım problemlerini ele almak ve vatandaşlarının ve ziyaretçilerinin hizmet seviyelerini artırmak için Moovit'i seçti.

Geçtiğimiz günlerde, Microsoft ve Uber gibi endüstri liderleri de dünya lideri transit API'larımızı uygulamalarında ve hizmetlerinde kullanmak için Moovit ile ortaklık yapanlar arasına katıldılar.

Moovit ücretsiz olarak iOS, Android & Web üzerinden 45 dilde güvenle kullanılıyor. Moovit 2016 Olimpiyatları için Rio de Janeiro dahil olmak üzere 100'den fazla şehir ve global etkinliğin resmi toplu taşıma uygulaması oldu.

Moovit sitesini ziyaret edin: www.moovit.com


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...