Son dakika | Ankaragücü'nde Emre Belözoğlu ile yollar ayrıldı

Trendyol Süper Lig'e veda eden MKE Ankaragücü, Teknik Direktör Emre Belözoğlu ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Süper Lig'in son haftasında Trabzonspor'a yenilerek TFF 1. Lig'e düşen Ankaragücü'nde teknik direktör Emre Belözoğlu ile yollar ayrıldı.

Haberin Devamı

İşte Başkent temsilcisinden yapılan açıklama;

Teknik direktörümüz Emre Belözoğlu ile yapılan görüşmelerin ardından, karşılıklı olarak anlaşılarak yollarımızın ayrılması konusunda mutabakata varılmıştır. Emre Belözoğlu'na emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz...

Son dakika | Ankaragücünde Emre Belözoğlu ile yollar ayrıldı

EMRE BELÖZOĞLU AÇIKLAMA

Sayın Başkan ve yöneticilerimiz ile yaptığımız toplantıda karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırma kararı aldık. Hepimiz hayırlı olsun.

Ankaragücü'müz bütünüyle çok zor bir sene yaşamıştır. Bu büyük camiaya gönül veren herkes buna şahittir. Her zorluğu sonuna kadar paylaştık. Görev süremizce 4-5 maç dışında takımımız hiçbir takıma karşı futbol anlamında geride kalmadı, skorlar oyun gücümüzü desteklemedi, hak etmediğimiz bir son yaşadık ve kabul etmemiz gerekiyor başarısız olduk. İlk gün ve bugün de ne söylediysem camianın sorumluluğunun bilincinde davranmış biri olarak sebepleri, sen, ben, o yerine konuşarak değil bize düşeni söyleyerek ayrılmanın daha doğru olduğunu düşünüyorum.

Haberin Devamı

Sayın başkana, yöneticilerimize ve bizi kendi evimizde gibi hissettiren tüm kulüp çalışanlarımıza ben ve ekibim adına teşekkür ediyorum; ve tabi ki bu büyük taraftara... Sizleri çok üzdük, elimizden geleni yapmaya çalışmak da yetmedi özür diliyorum. Desteğinizi hep yanımızda hissettim, ömür boyu unutmayacağım... Çok daha iyi günleri hak ettiğinize inanıyorum. Hepiniz Allah'a emanet olun.

GOL SONRASI İSYAN ETMİŞTİ
Trabzonspor yenilgisi sonrasında küme düşen Ankaragücü'nde Emre Belözoğlu yıkıldı. Bu sonucun ardından Ankaragücü'nün Teknik Direktörü Belözoğlu, gözyaşlarına boğuldu. Belözoğlu maçtan sonra yaptığı açıklamada 'Asla kendimi affetmeyeceğim' sözlerini kullanırken ayrılık iddiaları için, 'Ayrılık olacaksa da ben hep yakışır halde olması gerek' dedi.

Ankaragücü'yle küme düşen Emre Belözoğlu büyük üzüntü yaşadı!

YORUM YAZ