Mitrovic transferinde Fenerbahçe'ye 2 rakip!

Sportif direktör Damien Comolli’nin temas kurduğu Alexandar Mriotvic’e iki ciddi talip var. Fransız futbol adamı, İngiltere’deki kişisel ilişkilerini kullanarak transferi bitirmeyi hedefliyor. Newcastle cephesi, kiralama formülüne sıcak bakıyor.

17 Temmuz 2018, Salı 07:32
- A +
Mitrovic transferinde Fenerbahçe'ye 2 rakip!
Bas Dost konusunda yaşanan belirsizlik nedeniyle forvet transferinde alternatif isimlere yönelen Fenerbahçe'de gözler Alexandar Mitrovic'e çevrildi.

SATMAK İSTEMİYORLAR

Teknik direktör Phillip Cocu'nun onayı sonrasında Sırp yıldız için temaslara başlayan sportif direktör Damien Comolli pazarlıkları sürdürüyor. İngiliz basınına yansıyan haberlere göre Mitrovic'le Fenerbahçe'nin dışında Real Betis ve Fulham da ilgileniyor. Her iki kulübün de Sırp forvetin bonservisini almak için teklif yaptığı ancak Newcastle United'ın oyuncusunu satmak istemediği belirtildi.

Fenerbahçe'ye Bas Dost'tan müjdeli haber!

EN AVANTAJLISI FENER

Bu nedenle Fenerbahçe'nin kiralama teklifiyle en avantajlı kulüp konumunda olduğu ifade ediliyor. Newcastle United kulübü şu ana kadar beklenen performansı gösteremese de 23 yaşında olan Mitrovic'ten önümüzdeki yıllarda faydalanmayı hedefliyor.

Kaynak: Takvim

Fenerbahçe'de Cifuente transferinde bonservis sorunu

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...