Misfits ekibinde koçluk görevine yedek oyuncu Jesiz getirildi

LEC 2019 Spring‘de mücadele edecek ekiplerden Misfits Gaming, koçluk görevine takımda yedek oyuncu olarak görev alan Jesiz‘i getirdiğini açıkladı.

25 Kasım 2018, Pazar 06:34 Son Güncelleme:
- A +
Misfits ekibinde koçluk görevine yedek oyuncu Jesiz getirildi

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; takım elbise alışverişine çıkma vaktinin geldiği söylenerek takımın koçluk görevine getirildiği bildirildi.

Geçtiğimiz dönemde Birleşik Arap Emirlikleri’nden Hussain “Moose” Moosvi, takımın koçluk görevini yürütmüş ve 20 Ekim tarihi itibarıyla görevinden ayrılmıştı. Bu ayrılıkla birlikte takımla ilişkilerini kesmeyen Moose, takımda menajerlik görevini üstlendi. Moose yönetimindeki Misfits Gaming, EU LCS 2018 Yaz Playoff‘larını dördüncü olarak tamamlamıştı. EU Regional Finals 2018‘de de mücadele eden Misfits, dördüncü olarak Worlds 2018’e katılmaya hak kazanamamıştı.

Kariyeri boyunca zaman zaman koçluk, zaman zaman da oyunculuk yapan Jesiz; bugünden itibaren Misfits’in koçluk görevini üstlenmiş bulunmakta. Kulüpte bir süre asistan koçluk da yapan tecrübeli isim, daha öncesinde Immortals’da koçluk ve Team Dignitas’da analizcilik görevinde bulunmuştu. Jesiz, oyunculuk kariyerinde ise Tricked eSports, SK Gaming, G2 ve Fnatic gibi takımlarda mücadele etmişti. (Playerbros)

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...