Milli futbolcudan skandal olay! Sandalyeyle saldırdı!

Milli Futbolcu restoranda kavga çıkardı... Rusya Milli Takımı forması giyen Alexander Kokorin ile Pavel Mamaev skandal görüntülere imza attı.

09 Ekim 2018, Salı 15:22 Son Güncelleme:
- A +

Zenit forması giyen Kokorin ve Krasnodar forması giyen Mamaev Rusya'da gittikleri bir restoranda iki kişiye saldırdı. Öğle saatlerinde gittikleri restoranda bir kişiyle tartışan ikili, tabiri caizse sert kayaya çarptı. Endüstri ve Ticaret Bakanlığı'nda çalıştığı anlaşılan Denis Pak ile tartışan ikili bir süre sonra Pak'a saldırdı. Yaşanan kavgada Kokorin'in bakanlıkta görev yapan Deniz Pak'a sandalye fırlattığı net bir şekilde görülüyor.

Yaşanan olayların ardından iki futbolcu için soruşturma başlatıldı ve mağdur olan Denis Pak'ın dişinin kırıldığı ortaya çıktı.

"Bu oyuncular ne bugün ne de gelecekte Rusya Milli formasını asla giyemez"

Rusya Spor Bakanı Pavel Kolobkov ise saldırgan futbolculara çok sert tepki gösterdi: “Eğer profesyonel sporcular Alexander Kokorin ve Pavel Mamaevbu olaya gerçekten karıştıysa bu sportmenlik dışı tavır kesinlikle kabul edilemez. Bu oyuncular ne bugün ne de gelecekte Rusya Milli formasını asla giyemez!”

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...