Mesut'u boynunda taşıyor!

Arsenalli Mesut Özil ile birlikte olan Amine Gülşe, katıldığı davette kolyesiyle dikkat çekti.

04 Mart 2018, Pazar 22:57 Son Güncelleme:
- A +
Mesut'u boynunda taşıyor!

Mesut'u boynunda taşıyor!

Amine’nin boynundaki 'M' harfli kolyeyi görenler, “Aşkını boynunda taşıyor dedi.

Mesut'u boynunda taşıyor!

600 bin liralık tektaşıyla şov yaptı

Popçu Gülşen, sosyal medya hesabından Almanya’da çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta eşi Ozan Çolakoğlu’nun hediye ettiği 600 bin TL’lik tek taş yüzük dikkat çekti. Paylaşım rekoru kıran fotoğrafa “Gülşen düşman çatlatıyor yorumları yağdı.

Mesut'u boynunda taşıyor!

Ticarete atıldı

Oyuncu Merve Boluğur kozmetik işine girdi. Adını taşıyan kırmızı rujlarını satışa çıkaran Boluğur, sırada farklı kozmetik ürünleri olduğunu söyledi.

Mesut'u boynunda taşıyor!

Annesi ölümden döndü

Ece Seçkin’in annesi ölümden döndü. Evine giren hırsız Lale Seçkin’i darp etti. Ünlü popçu olayı şöyle anlattı: “Annemin el ve ayaklarını bağlamışlar. Saçından sürükleyip ağzını 8 kat bağlayarak boğmaya çalışmışlar. Lale Seçkin ’in durumunun iyi olduğu açıklandı.

Mesut'u boynunda taşıyor!

Çağla bebek istiyor

Uzay ve Kuzey adında iki oğlu olan Çağla Şıkel, tekrar anne olmak istediğini açıkladı.- Ünlü manken, "Çocuklara karşı büyük bir zaafım var. Annelik duygusu zaman zaman kadınlara vuruyor herhalde hormonal olarak. Bana da vurdu. Uzun zamandır çok istiyorum. Çocukları çok seviyorum dedi.

Mesut'u boynunda taşıyor!

Takip trafiği karıştı


Murat Dalkılıç ve Hande Erçel'in magazin dünyasına bomba gibi düşen aşkı, geçtiğimiz günlerde birlikte görünmeleriyle belgelenmişti. Aynı evde yaşamaya başlayan çift, artık ilişkilerini gizlemiyor. Murat Dalkılıç, Erçel'in isteği üzerine eski eşi Merve Boluğur'u sosyal medyada takibi bırakmış, düğün fotoğraflarını da kaldırmıştı.

Mesut'u boynunda taşıyor!

Ancak Hande Erçel ile eski sevgilisi iş adamı Mehmet Dinçerler, birbirlerini sosyal medyadan karşılıklı takip ediyor. Dalkılıç da sevgilisi Erçel'in 3 yıl önce aşk yaşadığı oyuncu Ekin Mert Daymaz'ı takipte. Ünlü çiftin, takip trafiği kafaları karıştırmaya devam ediyor.

Mesut'u boynunda taşıyor!

Aşk var evlilik yok!

Oyuncu Deniz Baysal ve Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu, yaklaşık 1 yıldır aşk yaşıyor. Ailelerini de tanıştıran çift, henüz evlilik kararı almadıklarını söyledi. Deniz
Baysal, "Şu an çok mutluyuz. Evlilik konuşmuyoruz açıklamasında bulundu.

Mesut'u boynunda taşıyor!

Avlu heyecanı


Demet Evgar, Avlu dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Bir yandan da 39. Basamak oyunuyla sahneye çıkan Evgar, “Yoğun bir dönemdeyim ama her şey çok güzel gidiyor.
Bir an önce izleyiciyle buluşmak istiyorumdedi.

Sıradaki haber yükleniyor...