Mersin İdmanyurdu'nda Hakan Kutlu şoku!

Mersin İdmanyurdu'ndan olaylı şekilde ayrılan Bülent Korkmaz'ın yerine geçen Hakan Kutlu 24 saat geçmeden görevinden istifa etti. Başkan Ali Kahramanlı ise zehir zemberek açıklamalar yaptı.

06 Ocak 2016, Çarşamba 17:32
- A +
Mersin İdmanyurdu'ndan olaylı şekilde ayrılan Bülent Korkmaz'ın yerine geçen Hakan Kutlu 24 saat geçmeden görevinden istifa etti.

Tek idmana çıktı!

Hakan Kutlu, Bülent Korkmaz'ın ayrılmasından sonra Mersin İdmanyurdu'nda dün akşamki idmana katılmıştı.Bülent Korkmaz da olaylı şekilde ayrılmıştı


Hatırlanacağı üzere pazartesi akşamı Bülent Korkmaz da sert bir basın bildirisiyle Mersin İdmanyurdu'ndan ayrıldığını, kulüpte ciddi maddi sıkıntıların olduğunu ve verilen sözlerin uzun sürdir tutulmadığını belirtmişti.

Ali Kahramanlı ateş püskürdü!

Şok ayrılık sonrası Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı, FANATİK'e özel bir açıklama yaparak, yaşananları özetledi.

Kahramanlı, "Yeni bir yönetim yeni bir yapılanma oldu. 'Ben bu işi yapmak istemiyorum. Siz yapacaksınız gelin' dedim. Onlar da benim başkan olmamı istedi" dedi.

Kahramanlı şöyle devam etti:

"Ben başkansam Hakan Kutlu ile çalışmam dedim. Benden habersiz Hakan Kutlu'yu getirdiler.

Ben kimse tanımazken Hakan Kutlu'yu takımın başına getirdim. 11 maçta sıfır çekti, ben yine arkasında durdum.

'Kusura bakmasın'

Bugün ben 'Hakan Kutlu ile çalışmam' dedikten sonra bile gelip o takımın kampında o takımın başına geçiyorsa ve nezaketen bile bana bilgi vermiyorsa, kusura bakmasın ama onunla çalışmam.

Ben sözümün arkasında durdum, 'Hakan Kutlu ile çalışmam dedim ve çalışmıyorum da!"

Ömer Necati Albayrak

 
Bülent Korkmaz'dan bomba açıklamalar: Sahte imza ile...
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.