MENÜ

Merih Demiral: Daha önce böyle bir tecrübe yaşamadık

2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kapsamında deplasmanda Hollanda'yı 6-1 mağlup olan A Milli Takımımızın önemli isimlerinden Merih Demiral, böyle bir tecrübe yaşamadıklarını ve bu nedenle de şaşkın olduklarını belirtti.

07 Eylül 2021, Salı 23:59 Son Güncelleme:
- A +
Merih Demiral: Daha önce böyle bir tecrübe yaşamadık

A Milli Futbol Takımımız, 2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kapsamında deplasmanda Hollanda'ya 6-1 mağlup oldu. Milli Takımımızın önemli isimlerinden Merih Demiral, karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

Sonuçtan dolayı şaşkın olduklarını ve böyle bir şeyi daha önce yaşamadıklarını belirten Merih Demiral, "Ne diyeyim bilmiyorum şahsen. Biz bir aileyiz. Önümüzdeki maçlarda bunu telafi etmeyi umuyoruz. Hepimiz gerçekten iyi niyetliyiz. Her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ama daha önce böyle bir tecrübe yaşamadık. Önümüzdeki maçlarda bunları telafi edeceğimize inanıyorum" dedi.

Bu maçın telafisini gerçekleştirmek istediklerini belirten Demiral, "Toparlanmak elbette mümkün ama yapılacak şeyler var. Böyle maçların elbette telafisi olacak. Sahada istediklerimizi yaparak bunları göstereceğimizi düşünüyoruz. Biz de çok şaşırdık böyle sonuç çıkınca. Önümüzdeki maçlarda bunları telafi edeceğiz. Tüm çabamızı, enerjimizi sarf edeceğiz. Bundan emin olabilirsiniz" ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...