Mehmet Yüksel: "Ben kimsenin adamı değilim"

Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Mehmet Yüksel: "Projelerim var, inşallah bunları hayata geçireceğim. Hayata geçirirken de sizlere, Karabük’ün her kesimine ihtiyacım var" diye konuştu.

08 Ekim 2018, Pazartesi 21:22 Son Güncelleme:
- A +
Mehmet Yüksel: 'Ben kimsenin adamı değilim'

Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Mehmet Yüksel, "Projelerim var, inşallah bunları hayata geçireceğim. Hayata geçirirken de sizlere, Karabük’ün her kesimine ihtiyacım var." dedi.

Ankara Karabüklüler Derneği Başkanı Muzaffer Dereli ve yönetimi, Yüksel ve yönetimine destek ziyaretinde bulundu.

Çamlık Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette konuşan Yüksel, kendisine destek olan Dereli ve yönetimine teşekkür etti.

Birlik ve beraberlik zamanı olduğunu ifade eden Yüksel, "Bundan sonra inşallah birlik olup, Kardemir Karabükspor’u nasıl daha iyi yerlere getirebiliriz bunun üzerinde çalışacağız." diye konuştu.

Yönetim olarak Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) ve çeşitli derneklere ziyaret gerçekleştireceklerini aktaran Yüksel, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Gidip hakkımızı sonuna kadar arayacağız, savunacağız. Binde 2’lerin neden kesildiğini öğrenmeye çalışacağız, binde 2’leri geri alabiliyorsak, geri almaya çalışacağız. Sonuçta bize nefes lazım. Binde 2’ler bize ciddi nefes sağlıyordu, kulübün gideri var. Geçmiş bizi bağlamıyor ben yeni yönetimden sorumluyum. Geçmişi adalet sorgulayacaktır, araştıracaktır."

Bir şeyleri değiştirmek için elinden ne geliyorsa yapacağını vurgulayan Yüksel, "Projelerim var, inşallah bunları hayata geçireceğim. Hayata geçirirken de sizlere, Karabük’ün her kesimine ihtiyacım var. Ben kimsenin adamı değilim, Karabük sevdalısıyım, Kardemir Karabükspor sevdalısıyım." değerlendirmesinde bulundu.

Dernek Başkanı Dereli de her zaman Kardemir Karabükspor’a destek olacaklarını kaydetti.

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor’un kulüp başkanı Sedat Namal, 5 Ekim’de istifa ettiğini açıklamış, görevini asbaşkanlardan Mehmet Yüksel’in yürüteceğini bildirmişti.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...