MENÜ

Mehmet Özsoy: Buca maçı kırılma noktası

Tekden Denizlispor Başkanı Mehmet Özsoy, bu hafta oynayacakları Bucaspor maçını kırılma noktası olarak gördüklerini söyledi.

06 Şubat 2014, Perşembe 14:02 Son Güncelleme:
- A +
Mehmet Özsoy: Buca maçı kırılma noktası

Özsoy, AA muhabirine yaptığı açıklamada, her takımın bir hedefinin olması gerektiğini, Tekden Denizlispor ’un hedefinin play-off’a kalmak olduğunu söyledi. Takıma önemli takviyeler yaptıklarını belirten Özsoy, bu hedefi yakalayacaklarını savundu. Ligde hafta sonu karşılaşacakları Bucaspor maçını çok önemsediklerini, kırılma maçı olarak gördüklerini dile getiren Özsoy, şöyle konuştu: "Yeni transferler ile kadrodaki futbolcuların kaynaşmasını düşünürsek, ekibimize bir süre vermemiz gerekiyordu. Bunu da Bucaspor maçı olarak belirledik. Takımımız ligde tehlikeli bölgede ama her yönüyle başarılı olan bir kentin futbolda da başarılı olacağını düşünüyorum. Bu uyum sağlandıktan sonra Denizlispor’un hak ettiği yere geleceğini düşünüyorum."

Tribünlerdeki protestolara da değinen Özsoy, bu davranışların kulübe ve takıma zarar verdiğini vurgulayarak, "Takımını 90 dakika boyunca destekleyen, futbolcusuna, teknik heyete, maçın atmosferine sokup destekleyip maçı lehimize sonuçlandıran grup veya taraftar bizim baş tacımızdır" dedi.

DENİZLİSPOR İSTATİSİTİKLERİ

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...