Mehmet Demirkol yorumladı: "Kesin bir karar vermek..."

Covid-19 nedeniyle liglere verilen ara 12 Haziran tarihinde TFF'den yapılan açıklamayla sona eriyor. Süper Lig'in tekrar 12 Haziran tarihinde başlayacağına dair gazetemiz yazarı Mehmet Demirkol, FANATİK'e özel açıklamalarda bulundu. Demirkol, "Daha belirlenen tarihe 35 gün var ve şimdiden kesin bir karar vermek ne doğru ne mümkün olur." sözlerini kaydetti. İşte Demirkol'un açıklamalarının tamamı!

09 Mayıs 2020, Cumartesi 19:06 Son Güncelleme:
- A +

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Süper Lig karşılaşmalarının oynanmaya başlayacağı tarihi 12 Haziran 2020 haftası olarak açıkladı.

Gazetemiz yazarı Mehmet Demirkol, alınan karar hakkında değerlendirmelerde bulundu. Demirkol açıklamalarında şu kelimelere yer verdi: " Aşı bulunamadığı sürece zaten beklenti nüfusun %60-70'ine kontrollü olarak virüsün bulaşması. Ancak bu şekilde bağışıklık kazanılacak. Dolayısıyla bundan sonra da vakalar çıkacak. Önemli olan oranlar ve semptomlar. Daha belirlenen tarihe 35 gün var ve şimdiden kesin bir karar vermek ne doğru ne mümkün olur. Zaten mayıs sonunda UEFA bir kez daha toplanacak ve belki de bambaşka kararlar alınacak."

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...