Mehmet Demirkol'dan flaş yorum: Nereden buldunuz bunu!

Yazarımız Mehmet Demirkol, NTVSpor'daki programda spor gündemini değerlendirdi.

06 Mart 2018, Salı 11:36 Son Güncelleme: 06 Mart 2018, Salı 11:51
- A +

Yazarımız Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan "Spor Servisi" adlı programda spor gündemini değerlendirdi. 

İşte Mehmet Demirkol'un yorumları:

Rıza hocaya verilen destek bana verilseydi, Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri'ydim. Kötü bir yönetim gerçekleştiriyor. Rıza hoca iyi antrenör ama kötü teknik direktörlük yapıyor.

Şu oyunu Tudor oynatsaydı uçağa binemezdi. Karayoluyla Gürcistan'a gitmek zorunda kalırdı. Trabzonspor'un sahada ne yaptığı belli değil.

Bu takım sadece Burak oyunu oynamayı biliyor. Ama Burak'sızken de Burak oyunu oynamaya çalışıyorlar. Halen arkaya top atıyorlar. Trabzonspor'daki oyuncular ayağa top alan oyuncular.

Kucka ve Okay ile bunu yapamazsın. Kucka çok pas hatasıyla oynuyor. Oyuncuyu tanımasam "Nereden buldunuz bunu" derim ama oyuncuyu tanıyorum. Herhalde Trabzon'da oynamak istemiyor. Kucka çıksa defansif olarak zayıflar ama top yapar en azından dedim ama Kucka ile birlikte Olcay da çıkıyor. O zaman top yapacak adam kalmıyor. 

Bu Rıza hoca için belki de son büyük teknik direktörlük sınavı. Ama olmuyor... Ben Rıza hocanın dün ne yapmaya çalıştığını merak ettim. Ama Beşiktaş'ın ne yapamaya çalıştığını 1. dakikadan 90. dakikaya kadar çalıştım.

Ben gideyim mi antrenmana belki faydam olur. Futbol yorumcusu Rıza hoca. Rıza hocanın yorumlarını ben bir teknik direktöre sorayım. Şikayet ediyor ya kadrodan... O zaman gelmeseydin! Rıza hoca için bu dönem bir sınav. Yukarılara çıkacak mı çıkamayacak mı? Bırak yukarı çıkmayı, aşağıya doğru gidiyor.

En tam takım Beşiktaş... Galatasaray'ın dış saha oyunu yok, Fenerbahçe'nin iç saha oyunu yok, Başakşehir'in de seyircisi yok. Bunların hepsi sadece Beşiktaş'ta var.

Okay'la Kucka'yı aynı kefeye koymamak lazım. Ligin en çok top kazanan oyuncusu sanırım. Doğru ve iyi oynuyor Okay. İyi oyuncu...

Volkan'ın yerine Kameni'yi seçecekse ilk 11'e, Volkan'ın yarısı bile olamaz. Volkan da Beşiktaş maçında kendisini attırmak için uğraştı. Kendisini kaybetti. 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.