Mega Man 11’in ücretsiz demo sürümü yayınlandı

Capcom yaklaşan yan kamera açılı retro oyun Mega Man 11 için demo yayınladı ve PS4, Switch, Xbox One için indirilebilir.

10 Eylül 2018, Pazartesi 10:57 Son Güncelleme:
- A +
Mega Man 11’in ücretsiz demo sürümü yayınlandı

Mega Man 11’in demo versiyonu, final sürümünden tek bir bölüm sunuyor. Erken tanıtım versiyonu ikonik piramit sahnesi ve üç zorluk modunu içeriyor. Böylece hem yeni oyuncular hem de eskiler bu hareketi takdir edebilir. Yeni Double Gear sistemi de dahil olmak üzere Mega Man 11‘in yeni eklentileri var ve her şey Block Man ile sunulan bir şovla sonuçlanıyor.

Bu takıntılı robot da demo tabanlı topluluk etkinliğinin konusu ve yeterli sayıda oyuncu demo sırasında Block Man‘i dövdüğü zaman, heykelinin bir kısmı (aşağıda) yavaş yavaş parçalanacak. Hepsi lansmandan önce tamamlanırsa, tüm demo oyuncuları, tam oyunda kullanılabilecek “tek kullanımlık eşyalarla” ödüllendirilecekler.

Capcom, her ikisi de aşağıdaki fragmanda görünen başka bir boss savaşı sahnesi yayınladı. Bounce Man, Boing-Boing Park’ın sonunda geliyor ve onu başarılı bir şekilde yenmek, Bounce Ball’a erişim sağlıyor. Bu sayede Mega Man, ileride üç adet lastik top ateşleyebilecek, bunlardan her biri duvarlardan sekerek düşmanlara hasar verecek. (Psoyun.com)


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...