Maria Komandnaya İranlıları üzmedi

İranlı futbolseverler 2018 Dünya Kupası kura çekimini izleyememe tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. Nedeni ise törenin sunucularından Maria Komandnaya'ydı . Ancak kriz atlatıldı ve güzel sunucu Maria'nın giyeceği kıyafette değişikliğe gidildi.

01 Aralık 2017, Cuma 20:09 Son Güncelleme: 01 Aralık 2017, Cuma 20:09
- A +

Bugün Rusya'da yapılan 2018 Dünya Kupası'nda grupların belirleneceği kurayı eski İngiliz futbolcu Gary Lineker'la birlikte Rus güzel Maria Komandnaya sundu.

İranlı futbolseverler Rus güzel Maria Komandnaya'nın insafına kalmış durumdaydı.

Moskova'da Kremlin Sarayı'nda yapılacak kura çekimi televizyonlardan da canlı yayınlandı..

Ancak İran'da durum biraz farklı. Kura çekiminin yayınlanıp yayınlanmayacağı Rus güzel Maria Komandnaya'nın ne giyeceğine bağlıydı.

İranlı futbolseverler güzel sunucunun kura çekiminde açık giyinmemesi için sosyal medyadan kampanya başlattı.

Bunu yapmalarının tek nedeni ise Komandnaya'nın açık giyinmesi halinde kura çekiminin İran'da yayınlanmayacak olmasıydı.

İranlı futbolseverlerin en çok karşı çıktığı elbise ise bu oldu.

Spor muhabiri olan Maria Komandnaya'nın Instagram'da paylaştığı elbise fotoğrafları üzerine yorum yağdıran İranlılar hemen hemen bütün fotoğraflarda olumsuz puan vererek gösterilen elbiselerin giyilmemesini istedi.

İranlı Messi olarak bilinen Sardar Azmoun da, İran'ı ziyaret eden Maria'ya 'ne giydiğine dikkat et lütfen' diye uyarıda bulundu. İkili İran'da bir araya gelmişti.

Son karar Maria Komandnaya aitti ve güzel sunucunun kıyafetinde son dakika değişikliğine gitti.

Dünya Kupası kura çekiminde ne giyeceği İranlılar tarafından merak edilen Maria Komandnaya, kapalı tarzda bir kıyafetle sahneye çıktı.

Rus sunucu kura çekimine kapalı bir kıyafetle çıktı ve İranlı futbolseverleri üzmedi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.