MENÜ

Maradona'nın doktotu hakkında olay iddia!

Diego Maradona’nın doktoruyla ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Barcelona, Napoli, Sevilla gibi takımlarda forma giyen ve Arjantin'in simgesi olan Maradona, Kasım ayında hayatını kaybetti. Yaşadığı hayat üzerinden sıkça eleştirilen Maradona, futbolu da çok erken bıraktığı gibi hayata da erken veda etti. Maradona’nın beyin ameliyatını yapan doktorun Maradona’nın imzasını taklit ettiği bilgisi ortalığı karıştırdı.

11 Ocak 2021, Pazartesi 09:44 Son Güncelleme:
- A +
Maradona'nın doktotu hakkında olay iddia!

'El Dios' lakaplı Diego Maradona'nın imzasını taklit ettiği iddia edilen Leopoldo Luqu'ye ait imzalı belgeler ortaya çıktı. Son dakika haberi Arjantin'i karıştırdı. Lugu, iddiaları yalanlarken Arjantin basını konunun üstüne gitmeyi sürdürüyor. Diego Maradona'nın beyin ameliyatını yapan doktor hakkındaki bu iddialar resmi makamlar tarafından da araştırılacak.

Diego Maradona'nın doktoru ölmüş futbolcunun imzasını taklit etmekle suçlandı. Oyuncunun imzasını atmayı deneyen birini gösteren belgeler, Arjantin medyasında yayınlandı. Büyük tepki çeken olay hala aydınlatılmayı bekliyor. Maradona'nın beyin ameliyatını gerçekleştiren Leopoldo Luque'un Buenos Aires'teki evinde olduğu ifade edildi.

Bir kişinin kliniğe tıbbi kayıtlarının kopyasını Leopolda Luque'a göndermesini isteyen imzalı bir mektup getirildiği söylendi. Aynı isteği içeren bir diğer mektup ise birkaç imzaya sahip ve üçüncü mektupta Diego'nun diğerleriyle birlikte bir imzası olan taranmış bir kopyası mevcut. Kasım ayında Maradona'nın ölümünü soruşturan savcılar el yazısı uzmanları ile birlikte çalışarak bir sonuca ulaşmaya çalışıyor.İddiaları yalanladı

Luque tüm bu olaylar sonucunda Kasım ayında, Diego söz konusunda herhangi bir şeyden sorumlu tutulacaksa ona değer vermek, sevmek ve tamamen iyileştirerek hayatını uzatmaktan sorumlu tutulabileceğini söyledi.

Maradona'nın aslında doktor etmesine rağmen kendisiyle özel bir ilişkisi olduğunu söyleyen Luque, futbol yıldızını "imkansız" bir hasta olarak tanımladı. Ayrıca hiçbir şey için kendini suçlamadığını belirten doktor, olanların büyük haksızlık olduğunu ve kendisinin ilan edildiği sözleriyle yapılan tüm suçlamaları reddetti.

SabahYORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...