MENÜ

Manisaspor'da Koray Palaz dönemi

TFF 1. Lig temsilcisi geçen sezon Denizlispor’u çalıştıran Koray Palaz’la 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Manisaspor'da Koray Palaz dönemi

TFF 1. Lig ekiplerinden Manisaspor, geçen sezon Denizlispor’u çalıştıran teknik direktör Koray Palaz’la 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Manisaspor Kulübü Başkanı Abdullah Mergen, yaptığı yazılı açıklamada, gelecek dönemde Türk futbolunun en önemli teknik adamları arasında yer alacak Koray Palaz’la anlaştıklarını belirtti.

Palaz’la hedefler konusunda aynı düşüncelere sahip olduklarını bildiren Mergen, "Bu doğrultuda Manisaspor’un TFF 1. Lig’de kalmasını başarı olarak saymıyoruz. Kendisi uzun yıllar birlikte çalışmak istediğimiz, Manisaspor’a çok önemli katkılar sağlayacağına inandığımız bir teknik adam." ifadelerini kullandı.

Koray Palaz ise Manisaspor gibi büyük bir camianın ferdi olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu, bütün tecrübe ve birikimlerini Manisaspor’u hedefe götürmek için ortaya koyacaklarını kaydetti. Manisaspor’un hedefinin Süper Lig olduğunu belirten Palaz, "Bu hedefe varmak için taşın altına elimizi koyduk. Bu birliktelik Manisaspor camiası için hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı
YORUM YAZ