Magazinde öne çıkanlar...

Magazinde öne çıkanlar...

04 Ağustos 2019, Pazar 09:37 Son Güncelleme:
- A +
Magazinde öne çıkanlar...

Aşkının yolunu gözlüyor

Uzun bir ayrılığın ardından aşklarına kaldıkları yerden devam eden Aslı Enver ve Murat Boz'u bu kez iş yoğunluğu ayırdı. Murat Boz, Yunanistan'da tatil yapan Aslı Enver'e reklam çekimleri nedeniyle eşlik edemedi. Sevgilisini çok özlediğini söyleyen Boz, "Çekimler biter bitmez Aslı'nın yanına gideceğim" dedi. Aşkının yolunu gözleyen Enver'e tatilde yakın arkadaş grubu eşlik ediyor.

Magazinde öne çıkanlar...

Düğünde anlaşamıyorlar

Top model Romee Strijd (24) geçen yıl, 10 yıllık sevgilisi Laurens van Leeuwen ile gizlice nikah masasına oturdu. 1 yıldır erteledikleri düğünü bu yaz yapmayı planlayan çift bu konuda bir türlü anlaşamadı. Hollandalı model aile arasında küçük bir tören isterken eşi, "Elbette daha fazla misafirin de olacağı bir parti olacak" açıklamasında bulundu.

Magazinde öne çıkanlar...

Fotoğrafları sildi, takibi bırakmadı

2.5 yıldır aşk yaşayan Miray Daner (20) ve Kubilay Aka (24) 3 gün önce ayrıldı. Sürpriz ayrılığı Kubilay Aka, sosyal medyada "Hoşçakal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim" notuyla duyurdu. Ancak ertesi gün ayrılığa Kubilay Aka'nın Hilal Altınbilek ile yakınlaşmasının neden olduğu iddia edildi. İddialar üzerine sevgilisiyle olan fotoğraflarını Instagram'dan silen Miray Daner, Kubilay Aka'yı takibi bırakmadı. İhanet iddialarına sessiz kalan Kubilay Aka da Miray Daner'i takibe devam ediyor.

Magazinde öne çıkanlar...

İbrahim Erkal'ın vasiyeti

Genç şarkıcı Feyzullah Çelebi, 'Şimdi Yeni Şeyler Söylemek Lazım' adlı yeni albümünü musiki severlerle buluşturdu. Albümün en dikkat çeken şarkısı ise 2 yıl önce yaşama veda eden İbrahim Erkal'ın 'Can Feda' isimli eseri. İbrahim Erkal'ın sözü ve müziğini yazdıktan sonra musiki tarzı nedeniyle Çelebi'ye verdiği şarkı, kısa sürede büyük ilgi gördü.

Magazinde öne çıkanlar...

"'Like' bağımlısı olamam"

Şarkıcı Pınar Soykan, son dönemlerde Instagram’da daha çok beğeni ve yorum almak adına birçok şarkıcının şekilden şekile girdiğini söyledi. Soykan, "Görünce hayrete düştüğüm pozlar ve videolar oluyor, çok şaşırıyorum. Asla like bağımlısı olamam" diye konuştu.

Magazinde öne çıkanlar...

Zayıflığı şaşırttı

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, Instagram hesabından göbeğini açıkta bırakan bir fotoğrafını paylaştı. Takipçileri ise Ünsal'ın zayıflığını diline doladı. Bir hayranı "Siz nasıl iki çocuk annesisiniz, gram göbek yok” diyerek şaşkınlığını dile getirdi. Bir başka takipçi ise "Biraz yemek ye" yorumunda bulundu.

Sıradaki haber yükleniyor...