Önceki Fotolar

Magazinde öne çıkanlar

Magazinde öne çıkanlar...

13 Temmuz 2019, Cumartesi 06:10 Son Güncelleme:
- A +
Magazinde öne çıkanlar

Partneri Çağlar Ertuğrul ile uyumlu bir ikili olan Özberk, “Çağlar’la enerjimizin tutması önemli bir faktördü. Oyunculuğa yaklaşımımız, isteklerimiz üzerine sohbet ettiğimizde iyi anlaşacağımızı fark ettim” diye konuştu.


Magazinde öne çıkanlar

İki yakın dost olan Yağmur Tanrısevsin ile Merve Boluğur'un arası, Eser Yenenler'in düğününde çekilen bir fotoğraf karesi nedeniyle açılmıştı. 

Magazinde öne çıkanlar

Yağmur Tanrısevsin, Merve'nin eski eşi Murat Dalkılıç ve sevgilisi Hande Erçel ile fotoğraf çektirince Boluğur, arkadaşını takipten çıkarmıştı. Merve Boluğur'un bu davranışına çok bozulan Tanrısevsin, konuya "Böyle şeyleri konuşmaya gerek yok" diyerek nokta koydu.

Magazinde öne çıkanlar

'Yüzleşme' zamanı

Psikoterapist Çağatay Öztürk sürpriz bir çalışmaya imza attı. Öztürk, yeni kitabı 'Sen Bilirsin'in son bölümünde yer alan 'Yüzleşme' başlıklı dizeleri duygusal bir müzik eşliğinde okudu. 

Magazinde öne çıkanlar

Öztürk'e oyuncu Didem Balçın da eşlik etti. Hazırlanan klip sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Magazinde öne çıkanlar

Hollanda’dan transfer

Hollanda'nın Amsterdam kentinde yaşamını sürdüren genç müzisyen Hakan Kılıç, ‘Sevseydin Gitmezdin’ şarkısı ile müzik listelerine hızlı bir giriş yaptı. Müzik çalışmaları nedeniyle Amsterdam-İstanbul arası mekik dokuyan Kılıç, sözleri ve müziği kendisine ait olan şarkının klibinde 30 kişilik dans ekibiyle kamera karşısına geçti. Şarkı kısa sürede dijital platformlarda zirveye yerleşti.

Sıradaki haber yükleniyor...