Önceki Fotolar

Magazinde öne çıkanlar

Magazinde öne çıkanlar...

20 Mayıs 2019, Pazartesi 06:14 Son Güncelleme:
- A +
Magazinde öne çıkanlar

İçine sinen proje bekliyor

Son olarak internet dizisi 'Dip'te rol alan Neslihan Atagül, bir süredir uzak kaldığı ekrana dönmeye hazırlanıyor. Eylül ayında başlayacak birçok diziden teklif alan Atagül, içine sinen bir proje gelene kadar bekleyeceğini söyledi.

Magazinde öne çıkanlar

Orman perisi oldu

Betül Demir, DMC’nin Aşkın Tuna için hazırladığı saygı albümünde yorumladığı 'Devlerin Aşkı' şarkısına Gürcistan’da klip çekti. Demir, senaryo gereği 300 yıllık botanik bahçede orman perisini canlandırdı.

Magazinde öne çıkanlar

'Heyecanımı kaybetmedim'

Bülent Ersoy, önceki akşam Kıbrıs'taki Nuh'un Gemisi Deluxe Hotel'de sahne aldı. Sahne öncesi heyecanlı olduğunu dile getiren Ersoy, "Sahne heyecanımı hiç kaybetmedim" dedi.

Magazinde öne çıkanlar

Aşkın ilk fotoğrafı

'Müsaadenizle' şarkısıyla müzik dünyasını hareketlendiren Gülben Ergen, yeni bir aşka yelken açtı. Adı bir süredir müzisyen Emre Irmak ile anılan sanatçı, sevgilisiyle ilk kez önceki akşam birlikte görüntülendi. Etiler Papermoon'da akşam yemeği yiyen çift, çıkışta kapıda gazetecilerin olduğunu öğrenince koşar adımlarla araçlarına yöneldi. Ergen, özel hayatıyla ilgili tüm soruları yanıtsız bıraktı.

Sıradaki haber yükleniyor...