MENÜ
Önceki Fotolar

Magazinde öne çıkan haberler

Eda Taşpınar, 3 aylık karantina sürecini Bebek'teki evinde geçirdikten sonra, haziran başında soluğu Ege'de almıştı. 2 ay boyunca Urla'da yakın bir arkadaşının otelinde konaklayan Taşpınar, ardından Çeşme'ye geçti. Tatilini uzatma kararı alan Taşpınar, eylül ayını ise tekne tatiliyle Akdeniz'de geçirecek

07 Eylül 2020, Pazartesi 08:10 Son Güncelleme:
- A +
Magazinde öne çıkan haberler

Yeni single buluşması

Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrası ve Azeri sanatçı Nahide Babashlı, 'Sevda Karası' adlı çalışma için bir araya geldi. Aranjesini Mustafa Cecelinin üstlendiği şarkının klibinde birbirini seven ama kavuşamayan bir çiftin aşk hikayesi anlatılıyor.

Magazinde öne çıkan haberler

Su kuşu Özge!

Bütün yazı çalışarak geçiren Özge Ulusoy, hafta sonu sevgilisiyle tekne turuna çıktı. Tüm gün denizden çıkmayan Ulusoy'un, sevgilisi Faruk Çolakoğlu'nun objektifine verdiği poza takipçileri "Su kuşu Özge" yorumu yaptı.

Magazinde öne çıkan haberler

Takipçilerine sitem etti

28. yaşını kutlayan Gizem Karaca, sosyal medyada takipçilerinden hediye olarak Türk Kanser Derneği'ne bağış yapmalarını istedi. Beklediği kadar bağış alamayan Karaca, "Çok az bağış toplanmış. Demek doğum günümü hiç önemsemiyorsunuz" paylaşımı yaptı. Takipçilerini harekete geçiren oyuncu, bağışların artmasıyla çok mutlu oldu.

Magazinde öne çıkan haberler

Alışveriş günleri başladı

Vadistanbul’da gerçekleşen 'Fashion Room Türkiye Alışveriş Günleri' 3 gün boyunca girişimcileri ve ünlü isimleri buluşturdu. 'Birleştiren ve Geliştiren’ mottosuyla yola çıkan etkinlikte stand açanlar arasında tasarımcılığa adım atan Demet Şener ve girişimci Tuğba Asma da vardı.

Magazinde öne çıkan haberler

Kitaba özel sanal otel

Yazar Almula Merter Churm, 'Kelebeğin Zamanı' adlı roman serisinin ilk kitabı 'Bitti Dediğin Anda Kaderin Yeniden Yazılır'ı 10 Eylül’de çıkarıyor. Sanatçı, bu yeni eseriyle birlikte dünyada bir ilki gerçekleştirecek ve kitaba özel tasarladığı 'Hotel 21' adlı sanal oteli aynı gün ziyarete açacak.

Sıradaki haber yükleniyor...