Magazin | Ünlülerin son halleri

Salgın nedeniyle evinden çıkmayan ünlüler, sosyal medyada takipçileriyle her anlarını paylaşmaya başladı. Ev hallerini gözler önüne seren ünlülerin bazıları temizlik yapıyor, bazıları kitap okuyor, bazıları ise boş saatlerini bakım yaparak geçiriyor.

23 Mart 2020, Pazartesi 07:15 Son Güncelleme:
- A +
Magazin | Ünlülerin son halleri

Maskeli bakım

Özge Ulusoy, takipçilerine bakım önerileri sunarken, güzellik maskesiyle fotoğrafını paylaştı.

Magazin | Ünlülerin son halleri

Kitap kurdu Elçin

Elçin Sangu da virüsten korunmak için eve kapandı. Ünlü oyuncu bol bol kitap okuyor.

Magazin | Ünlülerin son halleri

Bütün evi temizledi

Fulya Zenginer, Instagram’da takipçileriyle temizlik yaparken çektirdiği fotoğrafları paylaştı.

Magazin | Ünlülerin son halleri

'Sanat iyileştirir'

Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin, evindeki resim atölyesinde çalışırken çekilen fotoğraflarını Instagram üzerinden takipçileriyle paylaştı. Sanatçı, paylaştığı fotoğrafların altına şu notu düştü: “Sanat herkese iyi gelir. Moralinizi yüksek tutun ve evde kalın."

Magazin | Ünlülerin son halleri

Klipte buluştular

Can Bonomo, 'Sen Bunları Duyma' isimli yeni teklisinin klip çekimi için yönetmen koltuğuna oturdu. Tamamı takside geçen ve bir aşk hikayesinin anlatıldığı klipte Bonomo’nun yakın arkadaşları ünlü oyuncular İrem Sak ve Fatih Artman rol aldı.

Magazin | Ünlülerin son halleri

Sarmısak takviyesi

Ünlü model Didem Soydan, uzmanların bağışıklığı güçlendirmek için önerdiği sarmısağı her gün yediğini söyledi. Dolabındaki sarmısakların fotoğrafını paylaşan Soydan, "Zaten her gün bir sarmısak yutuyorduk. İyi oldu bu sağlık olayı, en azından bir süre deli muamelesi görmeyeceğiz" notunu düştü.

Magazin | Ünlülerin son halleri

Rihanna'dan 5 milyon dolar bağış

Dünyaca ünlü Barbadoslu şarkıcı Rihanna, küresel çapta koronavirüsle mücadele eden, acil durum hazırlık ve müdahale programlarını finanse eden bir derneğe 5 milyon dolar bağışladı. Albümleri milyonlar satan ve adını taşıyan lüks giyim markası sayesinde hatırı sayılır bir servetin sahibi olan Rihanna, kendi vakfından fakir ülkelere sık sık yardım yapıyor.

Ünlü yıldız, corona virüsten korunmak için evinden çıkmıyor.

Magazin | Ünlülerin son halleri

Bengü isyan etti

Ünlü popçu Bengü, koronavirüs salgınına rağmen hafta sonu sahillere koşanlara sosyal medya hesabından sert çıktı. Sanatçı, "Tatil keyfindeymişsiniz gibi Bebek'te, sahillerde çoluk çocuk kaygısızca gezenler, hiç mi haber izlemiyorsunuz. Dünyadan da mı örnek almıyorsunuz. 2-3 hafta dişimizi sıkamıyor muyuz? Yazık değil mi o kadar sağlık görevlisine... Siz sadece evinizde oturacaksınız.

Dünya perişan... İtalya'da her gün insanlar ölüyor. Zincirin bir halkası da sizsiniz. Yapmayın, sabredin" sözleriyle isyanını dile getirdi.

Magazin | Ünlülerin son halleri

Eldivenli poz

Önceki gün market alışverişinde görüntülenen Gülben Ergen, eldivenleriyle gazetecilere poz verdi. Ünlü şarkıcı, “Böyle alışverişlerde özellikle eldiven takmak çok önemli. Marketin kalabalık olmadığı saatlerde evin ihtiyaçları için çıkıyorum” diye konuştu.

Magazin | Ünlülerin son halleri

İki ülke tek konser

Türk pop müziğinin güçlü sesi Merve Özbey ve Hollanda'da yaşayan caz sanatçısı Karsu, koronavirüsle mücadele eden Avrupa'yı verecekleri dijital konserle iki ucundan birbirine bağlayacak. Bugün Merve Özbey İstanbul'dan, Karsu ise 2 bin 600 km uzaklıkta bulunan Amsterdam'dan aynı yayına bağlanacak ve dinleyicilere müzik ziyafeti yaşatacak

Sıradaki haber yükleniyor...